Fani LoL-a już nienawidzą nowego mistrza Smoldera za „chaotyczną” funkcję

Społeczność League of Legends podzielona w sprawie nowego mistrza

Społeczność League of Legends jest często podzielona co do wielu aspektów gry, ale jedna cecha fizyczna nadchodzącego bohatera wydaje się mieć duży wpływ na fanów. Gracze po raz pierwszy mogli zobaczyć Smoldera, nowego smoczego bohatera, który dołączy do składu w nadchodzących miesiącach, w zwiastunie opublikowanym dziś rano na platformach społecznościowych League. Wielu z niecierpliwością czeka, aby zobaczyć, do czego zdolny jest ten mały ognisty smok. Jednak wielu graczy wyraziło niezadowolenie z jego „ludzkiej” twarzy i cech.

Krytyka wyglądu Smoldera

Większość reakcji na zwiastun League pokazuje duże niezadowolenie wśród fanów, a niektórzy zwracają uwagę, jak bardzo przypomina smoka Spyro z serii Spyro, a nawet postać prosto z nowszego filmu Disneya. Jako pierwszy grywalny smok wprowadzony od czasu Aureliona Sola, niektórzy gracze kwestionują wyraźną niechęć Riot do tworzenia bohaterów opartych na stworzeniach o groźnym wyglądzie. Inni skorzystali z okazji, aby porównać projekt Smoldera z projektami innych małych smoków z League i pokrewnych gier, na przykład z motywami Trenera Smoków dla Tristany i Heimerdingera.

Jednak pomimo tej krytyki niektórzy fani pozostają optymistami co do możliwej zmiany mistrza, mając nadzieję, że Riot wkroczy i zrobi coś podobnego do przeprojektowania Sonic the Hedgehog na potrzeby pierwszego filmu aktorskiego.

Projekt oparty na wyglądzie i tonie

Zwiastun League i pierwsze ujawnienie istnienia Smoldera w najnowszym planie rozwoju bohaterów wskazują, że jest on raczej młody i zaprojektowany tak, aby miał „uroczy” wygląd i ton. Jest zatem bardzo prawdopodobne, że projekt jego twarzy został wybrany tak, aby podkreślić te cechy.

Jak na razie Riot nie wspomniał jeszcze o żadnych zmianach w projekcie Smoldera, choć bohater nie został jeszcze oficjalnie ujawniony ani nie pokazano jego grafiki. Możliwe jest zatem, że pewne aspekty nowego mistrza League zostaną zmodyfikowane, zanim zostanie on przetestowany na serwerze PBE, a następnie na serwerach online.

Oczekiwania co do wydania Smolder

Nie jest jeszcze jasne, kiedy Smolder będzie dostępny w League ani kiedy zostanie ujawnionych więcej informacji, w tym na temat jego rozgrywki. Oczekuje się jednak, że w nadchodzących tygodniach Riot przedstawi jaśniejsze spojrzenie na to, do czego zdolny jest ten mały ognisty smok.

Źródło: www.bing.com