Fani League of Legends są dość niezadowoleni z Heartsteel, zupełnie nowego mitycznego przedmiotu


Heartsteel to zupełnie nowy mityczny przedmiot, który został dodany do League of Legends wraz z przedsezonową aktualizacją 2023. Okazało się, że jest przesadnie przestrojony i fani nie są z tego powodu zadowoleni.

Ten element jest przeznaczony do stosowania na zbiornikach. Jednak w obecnym stanie może być używany przez wszystkich, co z kolei prowadzi do nieprzyjemnych wrażeń wśród większości graczy.

Heartsteel jest szalony. Nie mogę uwierzyć, że ten przedmiot w ogóle przeszedł jakiekolwiek poprawki. Czy Riot naprawdę nie zauważył, że zbudowanie go na hipermobilnych prowadzących byłoby nieskończenie bardziej korzystne, skoro ZAWSZE dostaną 3+ ładunki w walce? coś?

Prowadzący dość często odrzucają swoje zwykłe konfiguracje i rzucają Heartsteel w meczach, aby zmaksymalizować zadawane obrażenia. Doprowadziło to do oburzenia w społeczności, ponieważ chcą, aby Riot Games naprawiło nowy mityczny przedmiot tak szybko, jak to możliwe, przed oficjalną premierą sezonu 13 w styczniu 2023 r.


Heartsteel był podstawowym przedmiotem w trybie gry ARAM w League of Legends

Zanim przejdziemy dalej, fani League of Legends będą chcieli dowiedzieć się, dlaczego Heartsteel jest uważany za zepsuty. Tak się składa, że ​​ten przedmiot zapewnia 20 przyspieszenia umiejętności, 800 zdrowia i 200% podstawowej regeneracji zdrowia, co jest dość ogromne.

Heartsteel Sion wydaje się być trochę załamany lol

Więc ARAM zamienił się teraz w szybki bieg z 5 heartsteel vs 5 heartsteel?… Nieźle

Poza tym jego umiejętność pasywna pozwala bohaterowi generować ładunki, gdy znajduje się w odległości 700 jednostek od wroga, z których każdy może wygenerować maksymalnie trzy razy. Po zebraniu tych ładunków następny podstawowy atak bohatera zostanie wzmocniony i tym samym zada 125 (+6% maksymalnego zdrowia) dodatkowych obrażeń.

Zapewni również posiadaczowi stałą premię do zdrowia równą 12,5 (+0,6% maksymalnego zdrowia) z zaledwie 30-sekundowym czasem odnowienia. Krótko mówiąc, jeśli bohater jest stale otoczony przez trzech wrogów, ten pierwszy będzie w stanie konsekwentnie zadawać dodatkowe obrażenia.

Pierwsze wrażenia z nowego sezonu dla Ornna:1. Świetlista Cnota całkiem dobra do walk drużynowych i prawdopodobnie najlepsza mityczna broń dla Ornna w trybie High Elo lub Pro Play (kupuj to tylko jako drugi zły przedmiot na linii jako 1.)2. Obrażenia zadawane przez Heartsteel w pojedynkach 1 na 1 i fiesty soloQ w środkowej fazie gry 1/3

Pierwsze wrażenia na temat zmian przedsezonowych: Zielony pokemon wydaje się o wiele lepszy niż pozostałe dwa, w zasadzie daje ci górską duszę. Heartsteel wydaje się trochę OP AF, szczególnie w przypadku innych rzeczy skalujących hp (przerost, chwytanie, tytaniczny, demoniczny) jaksho wydaje się naprawdę zły

Dlatego zrozumiałe jest, dlaczego przedmiot jest uważany za nadmiernie zepsuty, zwłaszcza w trybie gry All Random All Mid (ARAM) w League of Legends, gdzie podstawowe zasady gry pozostają takie same (zerwanie nexusa), chociaż cały mecz odbywa się na środkowym pasie.

W trybie gry ARAM gracze konsekwentnie walczą, dlatego zawsze są otoczeni przez co najmniej dwóch lub więcej wrogów. Dlatego obrażenia zadawane przez każdego bohatera budującego ten przedmiot zwiększają się wykładniczo.

Hipermobilni bohaterowie, tacy jak Lucian i Akali, odniosą największe korzyści, ponieważ mogą zanurkować za linie wroga, a następnie odskoczyć w bezpieczne miejsce. W związku z tym mogą szybko generować ładunki z umiejętności biernej Heartsteela.

Jego projekt, ale wciąż, nowy mityczny czołg ze stali serca z chwytną akali jest nie do zniesienia. Mam nadzieję, że w następnym patchu osłabią heartsteel. #LeagueOfLegends https://t.co/ih42udRwD1

Gdy te stosy zostaną połączone z ich podstawowymi obrażeniami, prowadzi to do sytuacji, z której strona otrzymująca w ogóle się nie cieszy. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ci hipermobilni bohaterowie mogą robić to konsekwentnie przez całą grę.

Heartsteel to najgorsza rzecz dodana do tej gry od czasów Yuumi

Minęło 6 dni, odkąd Heartsteel terroryzuje ARAM-y, a moje sny… powstrzymają to

W każdym razie nie jest to pierwszy przypadek, w którym Riot Games wypuściło uszkodzony element. Przedmioty takie jak Deathfire Grasp i Ranger’s Trailblazer były tak obezwładnione, że musiały zostać trwale usunięte w celu utrzymania pokoju.

Nie sposób przewidzieć, czy Heartsteel podąży tą samą drogą w League of Legends. Jednak ten przedmiot z pewnością będzie wymagał wielu dopracowań, zanim 13. sezon League of Legends oficjalnie rozpocznie się w styczniu 2023 r.

Pod redakcją Dinesha Renthlei


Źródło : https://www.sportskeeda.com/esports/i-believe-item-made-through-league-legends-fans-quite-unhappy-heartsteel-brand-new-mythic-item