Fan tworzy League of Legends Wrapped podsumowujące Twój sezon rankingowy


Chociaż pociąg z funkcjami Wrapped opuścił stację w najweselszej porze roku, a Liga Legend fan stworzył witrynę podsumowującą Twój sezon rankingowy.

Nazwany na cześć funkcji Spotify Wrapped na koniec roku, Liga Wrapped pozwala zobaczyć, ile czasu spędziłeś grając w gry rankingowe w tym sezonie, porównując to z tym, ile kilometrów mogłeś przebiec, przeczytać książki i obejrzeć filmy w tym czasie.

Możesz także zobaczyć swoją końcową pozycję w sezonie 12, a także współczynnik wygranych, ranking serwerów i światowy oraz wszystkich graczy, z którymi spędziłeś najwięcej czasu, próbując się wspiąć.

Aby zobaczyć swoje wyniki w rankingu w sezonie 12, musisz kliknąć powyższy link, wpisać swoją nazwę przywoływacza, wybrać serwer, a następnie kliknąć przycisk Utwórz wideo. Kiedy zobaczysz swoje Liga z perspektywy czasu, możesz udostępnić go znajomym, a nawet pobrać, klikając przycisk Renderuj u dołu ekranu.

Ta stworzona przez fanów funkcja jest genialna i wszyscy gracze rankingowi z pewnością będą zachwyceni, widząc swoje statystyki z poprzedniego sezonu. Byłoby wspaniale, gdyby sam Riot zaprojektował podobną funkcję klienta, która pozwoliłaby ci zobaczyć jeszcze więcej statystyk, takich jak najczęściej grani bohaterowie, bohaterowie z najwyższymi i najniższymi współczynnikami wygranych, łączna liczba stworów z CS i inne podobne statystyki. Co więcej, Riot mógł dostosować Liga Zawiera dodatkowe funkcje, takie jak klipy z najciekawszymi momentami, pojedynki i walki drużynowe.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63bd769a6e1c4fdf9ce3081d5ac756a9&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Ffan-creates-league-of-legends-wrapped-summarizing-your-ranked-season&c=4803194723907408410&mkt=fr-fr