Fan League of Legends wymyśla quiz geograficzny Summoner’s Rift

League of Legends to jedna z najpopularniejszych gier na świecie i jedna z najstarszych. Gra została wydana po raz pierwszy w październiku 2009 roku, a jej popularność i liczebność stale rosły, zmieniając Riot Games w firmę wartą miliardy dolarów i dając początek nowoczesnemu gatunkowi MOBA. Teraz fan gry wymyślił nowy sposób sprawdzenia wiedzy graczy na temat mapy gry, Summoner’s Rift.

Wyzwanie wiedzy o mapie Summoner’s Rift

League of Legends zgromadziło ogromną społeczność oddanych graczy, a niektórzy z nich poświęcili wiele godzin na grę solo w podstawowym trybie rywalizacji. Gra MOBA zatrzymuje graczy na tak długo, że wielu prawdopodobnie myśli, że zna każdą część Summoner’s Rift ze szczegółami.

Gracz LoL udostępnił swoje najnowsze dzieło, które sprawdza wiedzę graczy na temat gry. Użytkownik Reddita, swompythe Second, udostępnił swoją nową grę na r/LoL. W swoim poście stwierdził, że „miał pomysł na GeoGuessr, ale w LoL-u, więc po prostu to zrobiłem”, któremu towarzyszył film pokazujący dokładnie, jak działa gra. Swompythe Second przyznaje, że gra nie jest nowym pomysłem, ponieważ jest to po prostu popularna gra polegająca na zgadywaniu lokalizacji GeoGuessr, ale zamiast tego wykorzystuje mapę Summoner’s Rift zamiast Ziemi.

Sprawdź swoją wiedzę na temat mapy Summoner’s Rift

Po spędzeniu trochę czasu w grze, skończyło się na tym, że zrobiłem więcej niż kilka błędnych przypuszczeń. A jednak mówi to ktoś, kto spędził żenującą liczbę godzin w League of Legends. Pokazane obrazy przedstawiają tylko niewielką część mapy i gracze powinni kliknąć lewą stronę w miejscu, w którym według nich zostało zrobione zdjęcie.

Gra jest dostępna tutaj. Udostępnienie tego znajomym w LoL może w końcu udowodnić, który z Was zna grę najlepiej. Post Swompythesekundy eksplodował na subreddicie r/LoL, zdobywając ponad 6,5 tys. głosów pozytywnych w niecały tydzień. Wielu fanów wyraźnie wystawiło swoją wiedzę na próbę.

Jeśli ostatnio grałeś w League of Legends, sprawdź naszą listę najlepszych bohaterów LoL, aby zobaczyć, którzy radzą sobie najlepiej. Lub, jeśli jesteś kolekcjonerem kosmetyków, przyjrzeliśmy się aktualnej ofercie w League of Legends Mythic Store.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub sprawdzić nasze narzędzie do śledzenia ofert PCGN, aby uzyskać świetne oferty.

Źródło: www.bing.com