Fan League of Legends wymyśla nową grę, aby sprawdzić swoją wiedzę na temat mapy Summoner’s Rift

League of Legends to nie tylko jedna z najpopularniejszych gier na świecie; jest również jednym z najstarszych. Gra została wydana po raz pierwszy w październiku 2009 roku. Od tego czasu jej popularność i wielkość składu stale rosły, przekształcając Riot Games w firmę wartą miliardy dolarów i dając początek nowoczesnemu gatunkowi MOBA. Teraz fan gry wymyślił nowy sposób sprawdzenia wiedzy graczy na temat mapy gry, Summoner’s Rift.

Oddanie gracza League of Legends

League of Legends zyskało ogromną rzeszę oddanych graczy, a niektórzy z nich poświęcili niezliczone godziny na grę w trybie rywalizacji dla jednego gracza. Ta gra MOBA utrzymuje lojalność graczy od tak dawna, że ​​wielu prawdopodobnie myśli, że znają każdą część Summoner’s Rift jak własną kieszeń.

Nowa gra sprawdzająca znajomość map

Gracz LoL udostępnił swoje najnowsze dzieło, które sprawdza wiedzę graczy na temat gry. Użytkownik Reddita, swompythe Second, udostępnił swoją nową grę na r/LoL. W poście stwierdził, że „miał pomysł na GeoGuessr, ale w LoL, więc po prostu go stworzyłem” oraz umieścił film pokazujący dokładnie, jak działa gra. Swompythe Second przyznaje, że gra sama w sobie nie jest nowym pomysłem, jest po prostu popularną grą polegającą na zgadywaniu lokalizacji GeoGuessr, ale wykorzystującą mapę Summoner’s Rift zamiast mapy Ziemi.

Po spędzeniu pewnego czasu na grze popełniłem więcej niż kilka błędów w odpowiedziach. I mówi to ktoś, kto spędził żenującą liczbę godzin w League of Legends. Pokazane obrazy ukazują jedynie niewielką część mapy, a gracze muszą kliknąć po lewej stronie tam, gdzie ich zdaniem znajduje się obraz.

Grę znajdziesz tutaj. Udostępnienie tego znajomym w LoL może w końcu udowodnić, który z Was ma największą wiedzę na temat gier. Post Swompythesekundy stał się wirusowy na subreddicie r/LoL, zdobywając ponad 6,5 tys. pozytywnych głosów w niecały tydzień. Oczywiste jest, że wielu fanów wystawia swoją wiedzę na próbę.

Odkryj naszą selekcję najlepszych bohaterów do gry

Jeśli ostatnio grałeś w League of Legends, sprawdź naszą listę najlepszych bohaterów, którymi możesz grać. Jeśli jesteś kolekcjonerem kosmetyków, mamy listę produktów aktualnie przecenionych w Mitycznym Sklepie League of Legends.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub sprawdzić nasze narzędzie do śledzenia ofert PCGN, aby zapewnić sobie świetne oferty.

Źródło: www.bing.com