Fan League of Legends wymyśla nową grę, aby sprawdzić swoją wiedzę na temat map.

League of Legends: nowa gra sprawdzająca wiedzę graczy na temat mapy Summoner’s Rift.

Ekscytująca nowa gra dla fanów LoL

League of Legends to nie tylko jedna z najpopularniejszych gier na świecie, ale także jedna z najstarszych. Gra, wydana po raz pierwszy w październiku 2009 roku, stale zyskiwała na popularności i powiększała się, zmieniając Riot Games w firmę wartą miliardy dolarów i dając początek nowoczesnemu gatunkowi MOBA. Teraz fan gry wymyślił nowy sposób sprawdzenia wiedzy graczy na temat mapy gry, Summoner’s Rift.

Wyzwanie dla doświadczonych graczy

League of Legends zyskało niesamowicie oddaną bazę graczy, a niektórzy spędzają niezliczone godziny grając w trybie rywalizacji dla jednego gracza. Gra MOBA utrzymuje lojalność graczy od tak dawna, że ​​wielu prawdopodobnie myśli, że znają każdą część Summoner’s Rift od podszewki.

Gra udostępniona przez zapalonego gracza

Gracz LoL udostępnił swoje najnowsze dzieło, które sprawdza wiedzę graczy na temat gry. Użytkownik Reddita, swompythe Second, udostępnił swoją nową grę na r/LoL. W poście wyjaśnił, że miał pomysł na GeoGuessr, ale w uniwersum LoL-a i po prostu go zrealizował, za pomocą filmu pokazującego dokładnie, jak działa gra. Choć użytkownik przyznaje, że gra nie jest do końca nowym pomysłem, zamiast z Ziemi korzysta z mapy Summoner’s Rift.

Po spędzeniu czasu z grą przyjąłem więcej niż kilka błędnych założeń. I mówi to ktoś, kto spędził żenującą liczbę godzin w League of Legends. Pokazane obrazy pokazują tylko niewielką część mapy, a gracze powinni kliknąć po lewej stronie w miejscu, w którym ich zdaniem znajduje się obraz.

Sprawdź swoją wiedzę i porównaj ją ze znajomymi

Grę znajdziesz tutaj. Udostępnienie tego znajomym, którzy kochają LoL, może w końcu udowodnić, który z Was zna grę najlepiej. Post Swompythesekundy eksplodował na subreddicie r/LoL, zdobywając ponad 6500 głosów pozytywnych w niecały tydzień. To oczywiste, że wielu fanów wystawia swoją wiedzę na próbę.

Jeśli regularnie grasz w League of Legends, sprawdź naszą listę najlepszych bohaterów, w których możesz grać. Jeśli jesteś kolekcjonerem kosmetyków, mamy przewodnik po aktualnych ofertach w League of Legends Mythic Store.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub skorzystać z naszego narzędzia do śledzenia ofert PCGN, aby znaleźć świetne oferty.

Źródło: www.bing.com