Fan League of Legends wymyśla grę, aby sprawdzić twoją wiedzę o Summoner’s Rift.

League of Legends to nie tylko jedna z najpopularniejszych gier na świecie; jest również jednym z najstarszych. Gra została wydana po raz pierwszy w październiku 2009 roku. Od tego czasu jej popularność i lista bohaterów stale rosły, przekształcając Riot Games w firmę wartą miliardy dolarów i dając początek nowoczesnemu gatunkowi MOBA. Teraz fan gry wymyślił nowy sposób sprawdzenia wiedzy graczy na temat mapy gry, Summoner’s Rift.

Wyzwanie wiedzy Summoner’s Rift

League of Legends stworzyło ogromną społeczność oddanych graczy, z których niektórzy poświęcają niezliczone godziny na grę w trybie dla jednego gracza. Gra MOBA utrzymuje lojalność graczy od tak dawna, że ​​wielu prawdopodobnie myśli, że znają każdą część Summoner’s Rift od podszewki.

Gracz LoL udostępnił swoje najnowsze dzieło, które testuje wiedzę o grach. Użytkownik Reddit swompythe Second udostępnił swoją nową grę na r/LoL. W swoim poście stwierdził, że „miał pomysł na GeoGuessr, ale w LoL-u, więc po prostu to zrobiłem”, któremu towarzyszył film, który dokładnie pokazuje, jak działa gra. Swompythe Second przyznaje, że gra nie jest nowym pomysłem, ponieważ jest to po prostu popularna gra polegająca na zgadywaniu lokalizacji GeoGuessr, ale wykorzystująca mapę Summoner’s Rift zamiast mapy Ziemi.

Sprawdź swoją wiedzę!

Po pewnym czasie spędzonym w grze popełniłem więcej niż kilka błędów. I mówi to ktoś, kto spędził żenującą liczbę godzin w League of Legends. Pokazane obrazy ukazują jedynie niewielką część mapy, a gracze muszą kliknąć lewą stronę miejsca, w którym według nich zostało zrobione zdjęcie.

Gra jest dostępna tutaj. Udostępnienie tego znajomym w LoL może w końcu ustalić, który z was ma największą wiedzę na temat gry. Post Swompythesekundy eksplodował na subreddicie r/LoL, zdobywając ponad 6,5 tys. głosów pozytywnych w niecały tydzień. Wielu fanów wyraźnie wystawia swoją wiedzę na próbę.

Jeśli ostatnio grałeś w League of Legends, sprawdź naszą listę najlepszych bohaterów, którymi możesz grać. Jeśli jesteś kolekcjonerem kosmetyków, mamy dla Ciebie zestawienie przedmiotów aktualnie przecenionych w Mitycznym Sklepie League of Legends.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby uzyskać najnowsze wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub sprawdzić nasze narzędzie do śledzenia ofert PCGN, aby zdobyć przecenione produkty.

Źródło: www.bing.com