Fan League of Legends tworzy grę mapową Summoner’s Rift

League of Legends to jedna z najpopularniejszych gier na świecie, ale także jedna z najstarszych. Wydana na rynek w październiku 2009 roku gra stale zyskiwała na popularności i powiększała się, zmieniając Riot Games w firmę wartą miliardy dolarów i tworząc nowoczesny gatunek MOBA. Teraz fan gry wymyślił nowy sposób sprawdzenia wiedzy graczy na temat mapy gry, Summoner’s Rift.

Sprawdź swoją wiedzę w nowej grze opartej na Summoner’s Rift

League of Legends udało się zgromadzić ogromną społeczność oddanych graczy, a niektórzy spędzają niezliczone godziny grając w głównym trybie rywalizacji solo. Gra MOBA utrzymuje lojalność graczy od tak dawna, że ​​wielu prawdopodobnie myśli, że znają każdą część Summoner’s Rift od podszewki.

Gracz LoL udostępnił swoje najnowsze dzieło, które testuje wiedzę o grach. Użytkownik Reddit swompythe Second udostępnił swoją nową grę na r/LoL. W swoim poście stwierdził, że „miał pomysł na GeoGuessr, ale w LoL, więc po prostu go zrealizował”, wraz z filmem pokazującym dokładnie, jak działa gra. Swompythe Second przyznaje, że gra nie jest niczym nowym pomysł, ale że jest to po prostu popularna gra polegająca na zgadywaniu lokalizacji GeoGuessr, wykorzystująca mapę Summoner’s Rift zamiast, cóż, Ziemi.

Po spędzeniu czasu z grą popełniłem więcej niż kilka błędów w zgadywaniu. I mówi to ktoś, kto przez jakiś czas zawstydzająco grał w League of Legends. Wyświetlane obrazy pokazują tylko niewielką część mapy, a gracze muszą kliknąć po lewej stronie tam, gdzie ich zdaniem znajduje się obraz.

Gra jest dostępna tutaj. Udostępnienie tego znajomym w LoL może w końcu udowodnić, który z Was ma największą wiedzę na temat gier. Post Swompythesekundy stał się wielkim hitem na subreddicie r/LoL, uzyskując ponad 6,5 tys. głosów mniej w tygodniu. Wielu fanów wyraźnie wystawia swoją wiedzę na próbę.

Jeśli ostatnio grałeś w League of Legends, sprawdź naszą listę mistrzów LoL, aby zobaczyć najlepszych bohaterów, którymi warto grać. Jeśli jesteś kolekcjonerem kosmetyków, mamy dla Ciebie przegląd przedmiotów dostępnych obecnie w Mitycznym Sklepie League of Legends.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby uzyskać najnowsze wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub skorzystać z naszego narzędzia do śledzenia ofert PCGN, aby znaleźć świetne oferty.

Źródło: www.bing.com