Faker: skórki nieśmiertelnej legendy dzielą społeczność

Riot Games ujawniło pełną pamiątkową skórkę środkowego Fakera, świętującą jego wprowadzenie do League of Legends Hall of Legends, a fani nie są zadowoleni z ceny dołączonej do pakietu. Chociaż w przypadku nowych skórek Brief można kupić wiele poziomów zawartości, wersja „Immortalized Legend Ahri” zaczyna się od 32 000 RP, a edycja Signature Edition tego pakietu – która zawiera wszystko, jest dodana w ramach przepustki Faker’s Hall of Legends – kosztuje dokładnie 59 260 RP, czyli około 450 dolarów. Czy potworna cena uzasadnia wszystko, co tu dostajesz? Zrzut ekranu wykonany przez Dot Esports

Niezadowoleni kibice

Gracze ze społeczności League spędzają większość ostatnich kilku godzin, odkąd Riot ogłosił to, próbując zebrać szczęki z podłogi, ponieważ cena tych skórek jest wyjątkowo wysoka. Podczas gdy podstawowa wersja pakietu kosztuje około 40 dolarów, skok ceny z jednego poziomu na drugi jest oszałamiający, a kolejna najwyższa wersja pakietu „Immortalized Legend” kosztuje prawie 300 dolarów RP. Dla porównania, pakiet Risen Legend LeBlanc zdobyty w ramach przepustki Hall of Legends kosztuje 1950 RP, czyli około 20 dolarów. „Problem polega na tym, że Riot zamyka te elementy kosmetyczne w pakiecie” – powiedział gracz League o imieniu BucketHerro na Reddicie. „Pozostałe kosmetyki w pakiecie podnoszą cenę, ale jeśli spojrzysz na zawartość, nadal zyskasz pewną wartość. Gdyby Riot zdecydował się pozwolić nam na zakup skórek osobno, nie byłoby problemu. »

Ironia sytuacji

Dwie skórki Fakera składają hołd dwóm bohaterom, których doskonalił przez całą swoją karierę: Ahri i LeBlanc. Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games Być może największą ironią losu jest to, że Faker w swojej karierze słynął ze sprzeciwu wobec skórek. Od swojego debiutu jako debiutant Faker był znany z tego, że rzadko, jeśli w ogóle, używał skórek na scenie. Nigdy tak naprawdę nie zostało wyjaśnione, dlaczego Faker nie ma obszernej kolekcji skórek (może to oznaka pokory, kto wie?), ale fakt, że obecnie skórka z jego imieniem kosztuje prawie 500 dolarów, jest dość szokujące.

Krytycy wysokich cen

„To szalone, że Faker, znany ze swojej hojności i akceptowania przez lata niższych wynagrodzeń za pobyt w Korei, jest powiązany z tymi szalonymi pakietami” – powiedział gracz League o imieniu JustinToronto na Reddicie. Chociaż pakiety są pełne dobrych rzeczy, w tym animowanych skórek, emotikonów, skórek nawigacyjnych, ramek i wizualnego spikera, który opowiada o grze na podstawie twoich wyników, ponad 400 dolarów to wciąż bardzo wysoka cena za cokolwiek w grze wideo , bez względu na to, jak wyjątkowym graczem jest Faker.

Wspólne reakcje

„Jaki jest sens skórki Hall of Legends, jeśli 99,9999% graczy jej nie kupi?” zapytał gracz na Reddicie. „Riot Games wprowadza sztuczny niedobór, wykluczając społeczność z tej skórki poprzez skandaliczne ceny” – powiedział inny. Przepustka Faker’s Hall of Legends będzie dostępna w League od 12 czerwca.

Źródło: www.bing.com