Faker może poprowadzić LLA w 2025 roku w League of Legends

League of Legends: Faker może poprowadzić LLA w 2025 roku

Na światło dzienne wychodzi szokująca plotka

Andrés Jamit, jeden z komentatorów e-sportu w League of Legends LATAM, zamieścił na Twitterze szokującą plotkę na temat najważniejszego gracza wszechczasów: Fakera. Z informacji od komentatora wynika, że ​​co najmniej cztery drużyny LLA są zainteresowane dodaniem do swoich szeregów gwiazdorskiego koreańskiego zawodnika. Bez wątpienia najpopularniejszy gracz w League of Legends to ikona e-sportu, a zwłaszcza społeczności Riot, ponieważ genialnie utorował drogę e-sportowi.

Zainteresowanie ze strony kilku zespołów LLA

Źródła zapewniają, że co najmniej 4 zespoły LLA byłyby zainteresowane podpisaniem kontraktu z Fakerem na 2024 rok. Niestety Faker nie otrzymuje w tej chwili ofert i ma kontrakt do 2025 roku z T1, więc nic nie da się zrobić, ale zainteresowanie jest. Będziemy szczegółowo omawiać te informacje.

Nadzieja dla LLA

Wszyscy wiemy, że LLA ma duże problemy z pozycjonowaniem się w dużej lidze Światów. Niezależnie od tego, czy chodzi o samych graczy, czy o infrastrukturę, w naszym regionie brakuje dynamiki, zaangażowania i inwestycji. Utrzymujemy jednak kurs, który pozwala nam powoli posuwać się do przodu. Prawdopodobnie z tego też powodu drużyny LLA są zainteresowane pozyskaniem najlepszego zawodnika na świecie. Faker ma jednak kontrakt z T1 ważny co najmniej do 2025 roku, więc na chwilę obecną nie otrzymuje żadnych ofert. Niemniej jednak bardzo interesująca, a nawet surrealistyczna jest myśl, że Faker może należeć do jednej z drużyn LLA, zwłaszcza teraz, gdy jesteśmy w środku Pucharu Świata League of Legends 2023.

Kiedy odbędą się Mistrzostwa Świata 2023?

Mistrzostwa Świata 2023 odbędą się w dniach 10 października – 19 listopada. Wielki turniej odbędzie się w czterech różnych lokalizacjach w Korei Południowej:

  • Rozgrywki: 10–15 października (LoL Park, Seul)
  • Faza grupowa: 19-29 października (KBS Arena, Seul)
  • Ćwierćfinały: 2-5 listopada (Sajik Indoor Gymnasium, Busan)
  • Półfinały: 11-12 listopada (Sajik Indoor Gymnasium, Busan)
  • Finał: 19 listopada (Gocheok Sky Dome, Seul)

Odwiedź Discorda i nie przegap aktualności w Google News.

Źródło: zastawtimes.com