Evercore Heroes: nowa gra MOBA od Vela Games – wyjątkowe doświadczenia PvE i kooperacyjnej rozgrywki!

Evercore Heroes: nowa gra MOBA od Vela Games inspirowana League of Legends

Irlandzkie studio gier Vela, założone przez byłych deweloperów z Riot Games, zaprezentowało swoją debiutancką grę podczas wydarzenia wstępnego. Evercore Heroes to gra MOBA, która łączy w sobie kooperacyjną rozgrywkę i mechanikę inspirowaną League of Legends, obiecując nowe i wciągające wrażenia dla graczy szukających czegoś świeżego w gatunku.

W przeciwieństwie do tradycyjnych gier MOBA, gdzie gracze rywalizują ze sobą bezpośrednio, Evercore Heroes skupia się na kooperacji między graczami, którzy walczą przeciwko środowisku (PvE). Gra toczy się na arenie bitew online dla wielu graczy, gdzie cztery drużyny po czterech graczy rywalizują ze sobą w przygodzie pełzającej po lochach. W miarę postępów gracze awansują swoje postacie, ładują Evercore (główny cel) i ostatecznie triumfują, pokonując potężnego bossa.

Vela Games stworzyło ośmiu grywalnych bohaterów, z których każdy posiada unikalne zdolności. Ich projekty są inspirowane Riot Games, co przypomina bohaterów z League of Legends lub Valorant. Evercore Heroes ma na celu stworzenie przyjaznego i przystępnego doświadczenia dla graczy, którzy mogą czuć się zniechęceni gierce MOBA ze względu na jej społeczność i skomplikowaną rozgrywkę.

Travis George, współzałożyciel Vela Games, wyjaśnia: „Naszym celem jest sprawienie, by gracze powracali do gry. Chcemy stworzyć bardziej pozytywne doświadczenia online dla graczy, a kooperacyjne elementy Evercore Heroes wraz z innymi przedsięwzięciami Vela Games mogą to umożliwić”.

Evercore Heroes to gra, na którą powinni zwrócić uwagę fani Riot Games, którzy szukają nowych wrażeń w gatunku MOBA.

Źródło: https://www.altchar.com/game-news/evercore-heroes-cooperative-approach-with-the-successful-formula-from-league-of-legends-a0L2W2q0Uf0g.