eSports: Rogue Team otrzymuje wsparcie od Hyperice podczas League of Legends World Championship 2021: Standard Sports


Zespół Rogue League of Legends European Championship ogłosił w piątek, że jego gracze otrzymają innowacyjny sprzęt Hyperice, globalnej, wysokowydajnej marki wellness specjalizującej się w perkusji, dynamicznej kompresji powietrza, wibracji, technologii termicznej, technologii umysłowej i terapii kontrastowej.

Nieuczciwi gracze będą używać sprzętu, aby wspomóc trening i regenerację podczas rywalizacji w Mistrzostwach Świata League of Legends 2021, umożliwiając im dłuższą i cięższą grę, lepszą regenerację i robienie tego, co kochają, więcej.

„Zawsze stawiamy dobro naszych graczy na pierwszym miejscu” – powiedziała Anna Baumann, wiceprezes ds. e-sportu w ReKTGlobal — firmie macierzystej Rogue.

„Nowoczesne urządzenia i programy wydajności sportowców oferowane przez Hyperice są idealne do walki z bólem, napięciem mięśni i słabym krążeniem, z jakimi gracze e-sportu często spotykają się na wysokich poziomach treningu i zawodów. Technologia Hyperice doskonale uzupełnia nasze udane ramy wysokiej wydajności, prowadzone i rozwijane przez naszego dyrektora ds. wydajności, naukowca sportowego Ismaela Pedrazę”.

Gracze Rogue byli podekscytowani zintegrowaniem sprzętu Hyperice z ich codzienną rutyną. Podobnie jak wiele innych sportów, e-sport może obciążać sportowców pod względem psychicznym i fizycznym, narażając ich na ryzyko kontuzji, jeśli gracze nie przestrzegają ścisłych protokołów treningowych i regeneracyjnych — od korzystania z wysokiej jakości sprzętu do gier i treningów oraz utrzymywania prawidłowej postawy po rozciąganie, dużo snu i zdrowa dieta.

Jedna z najbardziej wydajnych drużyn w świecie e-sportu, Rogue jako pierwsza zapewniła sobie miejsce w Mistrzostwach Świata League of Legends 2021. Osiągnięcie to kontynuuje wspaniały rok dla graczy, którzy są numerem jeden zespołu LEC w Europie.

„Hyperice współpracuje ze sportowcami na całym świecie, więc cieszymy się, że możemy wspierać jeden z najbardziej konkurencyjnych, wysokowydajnych zespołów na arenie e-sportowej” – powiedział Michael Ricatto, dyrektor ds. marketingu na Europę w Hyperice.

„Jesteśmy podekscytowani tym, że Rogue zmierzy się w tegorocznych Mistrzostwach Świata. Od każdego dnia treningu do momentu rywalizacji jesteśmy dumni, że nasze produkty i programy pomogą tym młodym sportowcom wznieść się do zwycięstwa na największej scenie League of Legends”.

Założona w 2010 roku przez Anthony’ego Katza, Hyperice zaczynała jako rękaw do lodu i kompresów, ale od tego czasu przekształciła się w holistyczną markę wellness o wysokiej wydajności z licznymi liniami produktów i kategoriami, w tym wielokrotnie nagradzanymi liniami Hypervolt, Vyper, Venom i Normatec. Nowe, nowoczesne podejście pozwala Hyperice na ponowne wyobrażenie sobie tożsamości marki, aby lepiej służyć szerszej publiczności sportowców i pomagać ludziom na całym świecie robić to, co kochają, i robić to więcej.

Hyperice niedawno przejął firmę zajmującą się zdrowiem psychicznym Core — jej trzecią akwizycję w ciągu 18 miesięcy, która zostanie uruchomiona na całym świecie w 2022 roku. W grudniu 2020 roku Hyperice nabył Recover X przed wprowadzeniem na rynek swojej nowej, szczytowej innowacji — Hyperice X, pierwszego na świecie przenośnego urządzenia do terapii kontrastowej.

Riot Games niedawno przeniosło Mistrzostwa 2021 do Reykjaviku na Islandii, na tej samej arenie, na której gościły MSI i VALORANT Masters Reykjavik.

Wydarzenie odbywa się co roku w różnych regionach i jest gospodarzem różnych etapów turnieju w miastach w całym regionie gospodarza. Jeden z najbardziej intensywnych turniejów na świecie, fani Worlds obejrzeli 160,92 miliona godzin gry i nagrali ponad miliard godzin oglądania.
Source : https://www.standardmedia.co.ke/sports/sports/2001425050/esports-rogue-team-receives-support-from-hyperice-during-league-of-legends-world-championship-2021