Dzisiaj próbowałem zainstalować League of Legends z płyty ze zdjęciami : leagueoflegends


Tylko z tego jednego turnieju odpowiedział na tak wiele pytań, że fani zastanawiali się, z kim są najlepsze drużyny. Do tej pory zapewniło wiele międzyregionalnych pojedynków między najlepszymi drużynami.

Zasadniczo Loud & Optic to dwaj finaliści. Trzy mecze między nimi: 1 z grup, 1 z finałów UB i jeszcze jeden z finałów. Dodatkowo DRX przegrał z obydwoma finalistami: jednym z półfinałów UB i jednym z finałów LB.

Obecnie na Mistrzostwach, jeśli chcesz zobaczyć drugi pojedynek T1 vs EDG, zwykle robi się to, gdy obie drużyny awansują z grup z wynikiem 5-0 i 4-1. Nie wspominając o zespołach grających niepotrzebne mecze, gdy awansują lub zostaną wyeliminowane w grupach. Oglądanie tego turnieju w tej chwili było satysfakcjonujące, ponieważ etapy grupowe były bardzo wysokie, ponieważ nie było żadnych remisów, a wszystkie drużyny były w tych samych warunkach.

Naprawdę myślę, że Mistrzostwa mogłyby zostać zaadoptowane z systemem, ale zaczynając od czołowej czwórki lub nawet czołowej szóstki granej w Bo5.

AKTUALIZACJA:

Oglądalność finałów Mistrzostw 2022 przekroczyła finały 2021, a gra 1 dopiero się rozpoczęła.

Zeszłoroczni mistrzowie 2021 mieli pojedynczy elim, a 2022 ma teraz podwójny elim. Dlaczego więc tegoroczna średnia oglądalność, szczytowa oglądalność i łączna oglądalność są teraz wyższe? Ostatecznie format nie ma znaczenia, ponieważ fani będą nadal oglądać ulubione e-sporty. Widzowie będą oglądać, dopóki sam esport będzie się stale rozwijał, a gry będą ekscytujące.Źródło : https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/xilbrx/today_i_tried_to_install_league_of_legends_from/