Dyrektor generalny rozpadającej się giełdy kryptograficznej podobno zabezpieczył miliony dolarów inwestycji w rozmowę Zoom — wszystko podczas gry w League of Legends


Dla wielu ludzi, League of Legends to jedna z najtrudniejszych gier wideo do opanowania i opanowania, ponieważ zawiera ponad 150 bohaterów, niezliczone przedmioty i mechanikę, które muszą być stale monitorowane przez cały mecz.

Prawdopodobnie trudno byłoby prowadzić z kimś rozmowę podczas gry, nie mówiąc już o rozmowie z partnerami biznesowymi o wielomilionowej umowie. Ale dla prezesa FTX, Sama Bankmana-Frieda, było to równie łatwe jak walka drużynowa na Summoner’s Rift.

Jak donosi Ethan Gach z Kotaku, założyciel giełdy kryptowalut najwyraźniej grał Liga podczas ważnej rozmowy Zoom z potencjalnymi inwestorami z Sequoia, dużej firmy venture capital. Podczas gdy Bankman-Fried przekonał inwestorów Sequoia do wpłacenia 200 milionów dolarów do jego firmy, został również złapany w swojej grze w kolejce solo.

Szef produktu FTX, Ramnik Arora, powiedział, że przeszedł po tym, jak Bankman-Fried przedstawił inwestorom swoją wizję firmy i był pod wrażeniem wiadomości prezesa, zanim zdał sobie sprawę, że gra w grę Liga Cały czas.

Podczas tego spotkania Bankman-Fried zwizualizował przyszłość, „gdzie możesz zrobić wszystko, co chcesz za następnego dolara” w aplikacji FTX, niezależnie od tego, czy chodzi o kupowanie kryptowalut, wysyłanie pieniędzy do przyjaciela za granicą, czy kupowanie jedzenia. Była to intrygująca przesłanka, która potencjalnie mogła trafić na prawie każdy rynek na świecie, a dyrektor generalny zrobił to, zdobywając w toku trochę LP.

Powiązane: Binance wycofuje się z planów przejęcia sponsora TSM, firmy FTX, rzucając dalsze wątpliwości co do przyszłości partnerstwa

Ostatnio przyszłość FTX nie wyglądała obiecująco, a jej stabilność jest kwestionowana w związku z rosnącym strachem przed nadchodzącym krachem na rynku kryptowalut. Bankman-Fried podobno stracił 94 procent swojej wartości netto w ciągu jednego dnia, a ostatnio konkurencyjna firma Binance wycofała się z planów przejęcia FTX „w wyniku korporacyjnego due diligence, a także najnowszych doniesień prasowych dotyczących niewłaściwie obsługiwanych funduszy klientów i rzekome śledztwa agencji amerykańskiej”.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=636d5fc6fd7e49ddac9d16bea295056b&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fbusiness%2Fnews%2Fftx-ceo-secured-millions-investment-zoom-call-while-playing-league-of-legends&c=3349980945211159255&mkt=fr-fr