Duże zmiany nadejdą w przedsezonowej aktualizacji League of Legends 2022


(Zdjęcie: Riot Games)

Wielkie zmiany nadchodzą w League of Legends (LoL) w przedsezonie 2022!

W patchu 11.23 gracze mogą spodziewać się nowych przedmiotów, run, nagród za cele oraz dwóch nowych smoków w grze. Te funkcje zostały udostępnione na serwerze PBE 19 października i będą dostępne przez cztery tygodnie, zanim zostaną ostatecznie udostępnione publicznie 17 listopada.

Podczas gdy w poprzednich sezonach nastąpiły zmiany w głównych komponentach gry, w tym przedsezonie głównym celem jest ulepszanie i rozwijanie istniejących aspektów gry.

Wiemy, jak zniechęcające może być czytanie tych wszystkich informacji o aktualizacji, więc jesteśmy tutaj, aby to dla Was opisać. Oto czego można się spodziewać w łatce LoL 11.23:

Nowe smoki

Jednym z głównych dodatków, który spotkał się z mieszanymi reakcjami graczy, jest pojawienie się na mapie Smoków Chemtech i Hextech. Nagrody, które mogą otrzymać przywoływacze, gdy zabiją te smoki, znacząco wpłyną na ich wykonanie w późnej fazie gry, ponieważ każdy smok daje odrębne wzmocnienia, które mogą zmienić przebieg gry, jeśli zostaną prawidłowo użyte.

Hextechowy smok

(Zdjęcie: Riot Games)

(Zdjęcie: Riot Games)

Ten złoty i niebieski smok zapewni drużynie, która go zabije, 5 pkt. przyspieszenia umiejętności i 5% prędkości ataku na stos. Dodatkowo, Dusza Smoka Hextech daje unikalną umiejętność, która na krótki czas zapewnia błyskawiczne spowolnienie podstawowych ataków i umiejętności.

Sześciokątne wrota pojawiają się również na mapie, gdy zmienia się teren dla hextechowego smoka. Te portale pozwalają bohaterom teleportować się z jednej bramy do drugiej za pomocą jednokierunkowych portali z bazy. Drużyny mogą to wykorzystać, aby szybko przekroczyć szczelinę i dotrzeć na walki zespołowe lub zabezpieczyć cele, chociaż warto pamiętać, że ogłuszenie lub uszkodzenie zatrzyma teleportację.

Chemtechowy smok

(Zdjęcie: Riot Games)

(Zdjęcie: Riot Games)

Drużyny, które pokonają Chemtech Dragona, zadają więcej obrażeń przeciwnikom, im wyższe ich obecne HP wynosi do 5% wzrostu obrażeń na stos.

Zdobędą również Duszę Smoka Chemtech, która pozwoli im ożywić się na miejscu po śmierci. Dzięki temu mogą nadal korzystać z umiejętności bohatera, dopóki wzmocnienie nie wygaśnie.

Kiedy teren zmieni się dla Chemech Drake’a, w czterech miejscach w dżungli pojawią się strefy gazowe, które będą kamuflażować bohaterów znajdujących się na jego obszarze. Podczas gdy zwykłe totemy wizji nie ujawniają zakamuflowanych wrogów, Totemy Kontroli, Wykwity Wróżbity i inne przedmioty, które ujawniają niewidzialne jednostki, czynią wrogów widocznymi.

Zlecenia bohaterów

Zlecenia za cele pojawiają się na minimapie dla obu stron, gdy drużyna jest wystarczająco z tyłu. Jeśli przegrywająca drużyna zdobędzie aktywną nagrodę za cel, złoto z nagrody zostanie podzielone między członków drużyny.

Dowódcy PD, złota, smoków i wieżyczek będą określać wartość nagrody za cel. Drużyny, które przyjmą cel z aktywnym zleceniem, mogą otrzymać dodatkowe złoto w następujący sposób:

Kwoty bazowe mogą wzrosnąć nawet o 60%, jeśli strona przegrywająca nadal pozostaje w tyle. Zlecenia mają piętnastosekundowy okres ostrzeżenia, zanim staną się dostępne, i kolejne piętnaście sekund przed wygaśnięciem. Jeśli przegrywająca drużyna ma aktywną nagrodę za cel, okres ten można również przedłużyć.

Rzeczy

(Zdjęcie: Riot Games)

(Zdjęcie: Riot Games)

Gracze zobaczą także wiele nowych przedmiotów w sklepie. Mistrzowie magów mogą kupić dwa unikalne i potężne przedmioty, podczas gdy czołgi mają dwa nowe; w tym Fimbulwinter, legendarny przedmiot poziomu dostępny na Wild Rift. Nowe towary są również dostępne dla wspierających kontrolę tłumu, zabójców i wojowników AD, którzy chcą przywrócić swoje superumiejętności.

Korona Rozbitej Królowej

 • 70 Moc umiejętności

 • 250 zdrowia

 • 600 many

 • 20 Pośpiech Umiejętności

Zabezpieczony: Zmniejsza otrzymywane obrażenia o 50%. Po otrzymaniu obrażeń od bohatera Ochrona działa przez 1,5 sekundy.

 • Zyskujesz od 10 do 40 mocy umiejętności, gdy jesteś chroniony (według poziomu).

 • Ochrona zostaje przywrócona, jeśli nie otrzymałeś obrażeń od bohatera w ciągu ostatnich 40 sekund.

 • Pasywny Mit: 1% prędkości ruchu i 50% zdrowia

Wieczorny całun

 • 200 zdrowia

 • 20 Pośpiech Umiejętności

 • 30 Zbroi

 • 30 odporności na magię

Podpalenie: Otrzymywanie lub zadawanie obrażeń powoduje, że zadajesz 12 + 1% dodatkowych obrażeń magicznych na sekundę otaczającym wrogom przez 3 sekundy (wzrost o 25% przeciwko stworom i 150% przeciwko potworom z dżungli).

Snowbind: Przez 1,5 sekundy ataki generują pole mrozu i zadają obrażenia magiczne wszystkim wrogom w okolicy. Wrogowie poruszający się po polu są spowolnieni.

Wszystkie inne legendarne przedmioty są przyznawane przez mityczną umiejętność bierną. 100% zdrowia i 6% rozmiaru.

Zimowe podejście

 • 400 Zdrowia

 • 500 many

 • 15 Pośpiech umiejętności

Awe: Zyskaj dodatkowe zdrowie równe 8% many.

Mana Charge: Użyj umiejętności lub ataku na bohaterze, aby pochłonąć ładunek i uzyskać 3 dodatkowe punkty many, które podwajają się, jeśli celem jest inny bohater. Gdy ten przedmiot zapewni 360 lub więcej many, zamienia się w Fimbulwinter.

Fimbulwinter (legendarny)

 • 400 Zdrowia

 • 860 many

 • 15 Pośpiech umiejętności

Awe: Zyskaj dodatkowe zdrowie odpowiadające 8% many.

Wieczne: Unieruchamianie lub Spowalnianie (tylko walka wręcz) wrogiego bohatera zużywa 3% aktualnej many i zapewnia tarczę, która pochłania obrażenia na 3 sekundy. Jeśli w pobliżu znajduje się więcej niż jeden przeciwnik, tarcza zostaje wzmocniona o 80%.

Łuk aksjomatu

 • 55 Obrażeń od Ataku

 • 10 Śmiertelność

 • 25 Pośpiech umiejętności

Odświeżenie: Zwróć 25% całkowitego czasu odnowienia umiejętności ostatecznej, jeśli bohater zginie w ciągu 3 sekund od zranienia przez jedną z twoich umiejętności.

Płomień Cienia

 • 80 Moc umiejętności

 • 250 zdrowia

W zależności od zdrowia celu obrażenia bohatera zwiększają się o 10-20% podczas korzystania z Magicznej Przebicia. (Maksymalnie 1000 lub mniej zdrowia, Min 2500 lub więcej zdrowia)

Zyskaj maksymalną Penetrację, jeśli cel został ostatnio dotknięty przez Tarcze.

Wprowadzono również pewne poprawki do istniejących przedmiotów. Większość z tych przedmiotów ma zwiększone statystyki HP, podczas gdy inne otrzymały znaczące ulepszenia, które najprawdopodobniej mogą wpłynąć na meta gry.

Turbo Chemtank będzie teraz miał Refuel, gdzie poruszanie się i zadawanie obrażeń wypełnia Chemtank. Gdy osiągniesz 100 kumulacji, twoje następne podstawowe uderzenie zada magiczne obrażenia wszystkim okolicznym wrogom (zwiększone o 25% przeciwko stworom i 175% przeciwko potworom z dżungli)

Kosmiczny napęd da teraz 30% prędkości ruchu (spadek do 15%) i 40% mocy umiejętności (AP) zamiast przyśpieszenia umiejętności. Jego efekt zmienił się również w pasywny efekt trzech trafień, zamiast być dostępny tak długo, jak masz AP.

Zaktualizowany Uścisk Serafina nie zdobędzie żadnych AP graczy. Zamiast tego da teraz przyśpieszenie umiejętności o 1,3% więcej many.

Do Siła natury, bohaterowie, którzy otrzymują obrażenia magiczne (zamiast obrażeń od umiejętności), otrzymają kumulację niezłomności (maks. 6). Dodatkowo posiada teraz Rozproszenie, gdzie przy 6 stosach Niezłomności bohater otrzymuje o 20% mniejsze obrażenia magiczne i zyskuje o 10% większą prędkość ruchu.

Inne przedmioty ze zmianami wprowadzonymi w łatce 11.23 to Skupienie na Horyzoncie, Demoniczny Uścisk, Przysięga Rycerska, Mroźny Ogień i Maska Otchłani.

Runy

Wprowadzono kilka poprawek dla Lethal Tempo i Glacial Augment, aby wzmocnić ich efekt w grze. Dodatkowa runa zostanie udostępniona na PBE w najbliższych dniach przed aktualizacją 11.23.

Pierwsze uderzenie

 • Zadawanie obrażeń wrogowi przed tym, jak to zrobi, da 5 złota i Pierwsze Uderzenie na 3 sekundy.

 • Pozwala twoim atakom lub umiejętnościom zadawać o 12% więcej obrażeń bohaterom, jednocześnie dając 100% (70% dla jednostek dystansowych) zadanych obrażeń jako złoto

Wędrujący Wędrowiec

Wpływ Kraba Kraba we wczesnej fazie gry został w końcu zmniejszony, umożliwiając graczom szybsze rozstrzyganie starć. Początkowy Wędrujący Krab ma teraz o 35% mniej PW i został znacznie zmniejszony, ale będzie dawał 80% mniej PD.

Inne nadchodzące zmiany

To tylko kilka pierwszych zmian, które gracze mogą przetestować na PBE i wypróbować w łatce 11.23, chociaż zespół deweloperów LoL wciąż ma inne plany na sezon 2022. Wśród nich jest nowy system wyzwań i aktualizacje tożsamości postępów, które mają na celu gracze mają większe szanse na otrzymanie nagrody za „unikalne i zabawne cele, które osiągają” oraz więcej opcji dostosowywania.

Chociaż te plany zostały już ogłoszone, pełne szczegóły na ich temat nie zostały jeszcze ujawnione. Oznacza to, że w nadchodzących tygodniach spodziewane są bardziej ekscytujące wydarzenia, więc miej na nie oko.

Aby uzyskać więcej aktualizacji wiadomości e-sportowych, odwiedź https://yhoo.it/YahooEsportsSEA i sprawdź Yahoo Esports w Azji Południowo-Wschodniej Strona na Facebooku oraz Świergot.

Obejrzyj więcej filmów na YahooSource : https://malaysia.news.yahoo.com/biggest-changes-league-of-legends-preseason-2022-patch-111618199.html