Drużyny League of Legends z Wielkiej Brytanii/Irlandii biorą udział w turnieju League of Legends o wartości 2500 funtów w ten weekend w UK Winter Showdown


Siedem brytyjskich i irlandzkich drużyn League of Legends weźmie udział w tym weekendowym turnieju Leagues.gg UK Winter Showdown o wartości 2500 funtów, w tym Nox, Resolve Academy, Viperio i nie tylko.

UK Winter Showdown to jeden z kilku indywidualnych turniejów Leagues.gg, a inne odbywają się dla drużyn z Finlandii, Danii, Szwecji i Norwegii. W tych innych rozgrywkach odbywały się turnieje rozstawienia, ale przy mniejszej liczbie drużyn z Wielkiej Brytanii startujących w Wielkiej Brytanii Winter Showdown rozpoczyna się dzisiaj bez oddzielnego etapu rozstawienia.

Winter Showdown odbywa się na zaproszenie, a do Wielkiej Brytanii zaproszono drużyny z UKEL i UKLC. Rozpoczyna się dzisiaj (2 października) o godzinie 18:00 czasu BST na kanale SQ1 Twitch.

Pełny kalendarz Leagues.gg można zobaczyć tutaj, a dzisiejszy harmonogram tutaj:

Możesz również zobaczyć pełną listę drużyn w innych turniejach Leagues.gg tutaj, w tym Astralis Talent i Absolved Gold w Denmark Winter Showdown. Pamiętaj jednak, że niektóre zmieniły się od czasu publikacji.

Brytyjskie drużyny biorące udział to LDN UTD, Resolve Academy, Viperio, NOX Esports, Demise i Lionscreed, a irlandzka drużyna to Munster Rugby Gaming.

London Esports wycofało się z powodu nieukończenia listy na czas i wygląda na to, że Lionscreed będzie dzisiaj siedział, aby wziąć udział w sześciu innych.

Jeśli chodzi o pulę nagród w Wielkiej Brytanii, 2500 GBP zostanie rozdzielone tylko na play-offy, przy czym zwycięzca zgarnie 60%, drugie miejsce zgarnie 30%, a trzecie miejsce zgarnie 10%.

Jeśli chodzi o format, turnieje będą obejmować fazę rozstawienia, fazę grupową i play-offy.

Leagues.gg powiedział na swojej stronie internetowej: „Aby pozasezon i nudne jesienne i zimowe miesiące były bardziej zabawne, startujemy do Zimowego pojedynku z pulą nagród dla każdego kraju. Ten format będzie obejmował dwie najwyższe dywizje dla krajów skandynawskich i wszyscy będą rywalizować ramię w ramię w każdym kraju, tak jak możesz to znać z chińskiego League of Legends Demacia Cup.

Esports News UK zapytał organizatorów, czy zwycięzcy z różnych krajów mogą ze sobą grać.

Christian Vejvad z Leagues.gg powiedział: „Chcielibyśmy (i wiemy, że wiele innych drużyn by to zrobiło), aby zobaczyć, jak najlepsi z każdego kraju rywalizują ze sobą. Nie wydaje się, aby to się stało tylko dlatego, że zbliżamy się zbyt blisko do Świąt Bożego Narodzenia, a Freak4U otrzymał oficjalne prawa do ligi nordyckiej LoL.

Esports News UK zapytało organizatorów, o której godzinie rozpoczynają się dzisiaj mecze (2 października) i jaki jest strumień, a my zaktualizujemy ten artykuł, gdy otrzymamy odpowiedź.

Powiązany artykuł: Astralis Talent zdobywa miejsce w League of Legends NLC Tricked Esport

Source : https://esports-news.co.uk/2021/10/02/uk-league-of-legends-teams-leagues-gg-winter-showdown/