Drugi sezon serialu Netflix „Arcane: League of Legends” pojawi się w listopadzie

Drugi sezon Arcane: nowy hit Netflixa

Jeśli kiedykolwiek widziałeś serial animowany Arcane League of Legends w serwisie Netflix, prawdopodobnie naprawdę Ci się podobał – nawet fanom spoza League of Legends. Serial opowiada rozdzierającą serce historię sióstr Vi i Jinx oraz ich zmagań o wzajemne zrozumienie w futurystycznym (i magicznym) mieście Piltover i jego ciemnej stronie znanej jako Zaun. Pierwszy sezon miał swoją premierę w serwisie streamingowym w ramach subskrypcji w listopadzie 2021 roku i już teraz wiemy, że sezon 2 Arcane zadebiutuje w serwisie Netflix w przyszłym roku.

Data premiery sezonu 2

W szczególności sezon 2 Arcane pojawi się na platformie Netflix w listopadzie 2024 r. Zbiegając się z tą wiadomością, Netflix opublikował krótki zwiastun z udziałem Jinx. Sprawdź to poniżej:

Co robić w oczekiwaniu na 2 sezon?

Jeśli do premiery drugiego sezonu pozostał około rok, jeśli jeszcze nie oglądałeś Arcane, w którym występują aktorzy głosowi, tacy jak Hailee Steinfeld, Yuri Lowenthal, Ella Purnell i inni, masz na to mnóstwo czasu – i zdecydowanie warto To! W międzyczasie przyjrzyj się skórce bohaterki League of Legends Jinx, która została dodana do Fortnite z okazji Arcane, a następnie przeczytaj recenzję Ruined King: A League of Legends Story w serwisie Game Informer. Następnie zapoznaj się z Convergence: A League of Legends Story.

Twoja opinia na temat pierwszego sezonu Arcane

Czy widziałeś 1 sezon Arcane? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com