Drugi sezon serialu League Of Legends studia Arcane pojawi się na platformie Netflix w listopadzie

Netflix ogłasza premierę drugiego sezonu Arcane League of Legends

Jeśli widziałeś serial animowany Arcane League of Legends w serwisie Netflix, prawdopodobnie naprawdę Ci się podobał – serial jest bardzo dobry, nawet dla fanów spoza League of Legends. Opowiada rozdzierającą serce historię sióstr Vi i Jinx oraz ich zmagań o wzajemne zrozumienie w zaawansowanym technologicznie (i magicznym) utopijnym mieście Piltover i jego mrocznym podbrzuszu znanym jako Zaun. Pierwszy sezon ukazał się w serwisie streamingowym w ramach subskrypcji w listopadzie 2021 roku i już teraz wiemy, że sezon 2 Arcane będzie dostępny w serwisie Netflix w przyszłym roku.

W szczególności drugi sezon Arcane zostanie wydany w serwisie Netflix w listopadzie 2024 r. Zbiegając się z tą wiadomością, Netflix opublikował krótki zwiastun z udziałem Jinx. Sprawdź to poniżej:

Jeśli do premiery drugiego sezonu pozostał około rok, jeśli jeszcze nie oglądałeś Arcane, w którym występują aktorzy głosowi, tacy jak Hailee Steinfeld, Yuri Lowenthal, Ella Purnell i inni, masz na to mnóstwo czasu – i warto To!

W międzyczasie przyjrzyj się nowej skórce mistrzyni League of Legends Jinx, która została dodana do Fortnite z okazji Arcane, a następnie przeczytaj recenzję Ruined King: A League of Legends Story w serwisie Game Informer. Następnie poznaj Convergence: A League of Legends Story.

Czy widziałeś pierwszy sezon Arcane? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.bing.com