Drugi sezon League Of Legends „Arcane” pojawi się na platformie Netflix w listopadzie

Ogłoszono nowy sezon Arcane: League of Legends!

Jeśli oglądałeś serial animowany Arcane League of Legends w serwisie Netflix, prawdopodobnie naprawdę ci się podobał – nawet fanom spoza League of Legends. Opowiada rozdzierającą serce historię sióstr Vi i Jinx oraz ich zmagań o wzajemne zrozumienie w utopijnym (i magicznym) mieście Piltover i jego ciemnej stronie zwanej Zaun. Pierwszy sezon pojawił się na platformie streamingowej z subskrypcją w listopadzie 2021 r., a teraz wiemy, że sezon 2 Arcane pojawi się na platformie Netflix w przyszłym roku.

Data premiery drugiego sezonu Arcane

W szczególności sezon 2 Arcane pojawi się w serwisie Netflix w listopadzie 2024 r. Aby uczcić to wydarzenie, Netflix opublikował krótki zwiastun z udziałem Jinx. Obejrzyj poniżej:

Odniesienie, którego nie można przegapić

Jeśli do drugiego sezonu pozostał około rok, jeśli jeszcze nie oglądałeś Arcane, w którym występują takie głosy jak Hailee Steinfeld, Yuri Lowenthal, Ella Purnell i nie tylko, jest na to mnóstwo czasu — i zdecydowanie warto!

W międzyczasie sprawdź skórkę bohaterki League of Legends Jinx dodaną do Fortnite z okazji Arcane, a następnie przeczytaj recenzję Ruined King: A League of Legends Story w serwisie Game Informer. Przeczytaj później Convergence: A League of Legends Story.

Podziel się swoimi przemyśleniami na temat sezonu 1!

Czy widziałeś 1 sezon Arcane? Daj nam znać swoje komentarze poniżej!

Źródło: www.bing.com