Dropy League of Legends Worlds 2022 zostały przerwane, ale Riot obiecuje ponowne wykonanie Barwy


Opublikowany: 2022-10-21T06:30:00

Zaktualizowano: 2022-10-21T05:54:56

To wspólny temat: w 2022 r. dropy League of Legends Worlds ponownie podzieliły graczy. Po tym, jak przegapili ekskluzywną Barwę Kryształowej Róży Akshan we współpracy z Tiffany and Co, Riot daje graczom drugą szansę na zdobycie nagród.

Każdego roku pojawia się coraz więcej skarg na spadki w League of Legends Worlds. W 2020 r. usterka była tak zła, że ​​niektórzy gracze nie otrzymali nawet jednej nagrody, pomimo oglądania większości gier.

Teraz system dropów jest ponownie kwestionowany na Mistrzostwach 2022. Riot zaoferował graczom w tym roku duże nagrody, w tym ograniczone czasowo Barwy dla Kryształowej Róży Akshana, Swaina i Zyry, stworzone we współpracy z Tiffany and Co, która pomogła przy Przeprojektowany Puchar Przywoływacza.

Jednak bardzo niewielu graczy wzięło w swoje ręce swoją pierwszą z partii ⁠ — Crystal Rose Akshan ⁠ — podczas fazy grupowej 16 października. specjalny kosmetyk.

Dla niektórych ich przeglądarka nie przepuszczała. Inni, którzy nie mogli oglądać, ponieważ byli na wydarzeniu lub uczestniczyli w imprezach, przeoczyli i jest to problem, który Riot naprawi w przyszłych wydarzeniach: „Chcemy, abyście wszyscy otrzymali nagrodę i oglądali tak, jak chcesz”, programista „Riot5oda” powiedział na Reddit.

Twórcy pracują jednak nad tym, aby dać graczom drugą szansę, a także jasno określić, kiedy gracze muszą oglądać, aby otrzymać każdą Barwę i nagrodę.

  • Crystal Rose Zyra: Pierwsza gra DRX kontra EDG 23 października
  • Crystal Rose Akshan (ponowny drop): Pierwsza gra pierwszego półfinału 29 października
  • Crystal Rose Swain: Pierwsza gra drugiego półfinału 30 października
Gry o zamieszkach

Zdobądź Barwy dla trzech skórek Kryształowej Róży w League of Legends poprzez dropy Worlds 2022.

Każdy drop będzie zawierał ekskluzywną Barwę Tiffany i Co dla odpowiedniej skórki. Nie będzie obejmować bohatera ani skórki, jeśli nie posiadasz również, ale jeśli w końcu je odblokujesz, możesz użyć Barwy w dalszej kolejności.

Riot zasugerował, aby wyłączyć blokery reklam, a także korzystać z obsługiwanej przeglądarki, aby mieć największą szansę na uniknięcie problemów. Musisz także oglądać na oficjalnej stronie LoL Esports. Spełnij te warunki, a powinieneś mieć lepszy czas na zdobywanie zrzutów Mistrzostw 2022.Źródło : https://www.dexerto.com/league-of-legends/lol-worlds-2022-drops-broken-riot-promises-chroma-re-do-1964434/