Dowiedz się, który mistrz League of Legends mówi: „Twoja dusza tonie. Walcz!”

Odkryj najnowszą zagadkę LoLdle, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Mając do omówienia tylko cztery słowa, czasami trudno jest znaleźć mistrza League of Legends, który wypowiedział to zdanie. Kto mówi: „Twoja dusza tonie. Walki” w LoL-u?

Ujawniono mistrza Illaoi

Zagadka LoLdle na 28 maja brzmi: „Twoja dusza tonie. Walki. » Bohaterem League of Legends, który wypowiada to zdanie, jest Illaoi. Choć na początku może być trudno zgadnąć, pozostaje to niezłym wyzwaniem dla fanów gry.

Kiedy po raz pierwszy przeczytałem ten cytat, moją uwagę szczególnie przykuło słowo „dusza” i od razu pomyślałem o bohaterach Shadow Isles, takich jak Thresh i Viego. Z perspektywy czasu, gdybym skupił się na „utonięciu”, a nie na „duszy”, być może byłbym w stanie szybciej odgadnąć Illaoi. Po wypróbowaniu kilku bohaterów, których uważałem za powiązanych z duszą, polegałem na wskazówce dźwiękowej, która pozwoliła mi uzyskać odpowiedź na dzisiejszą zagadkę. Gdy tylko usłyszałem głos wypowiadający to zdanie, wiedziałem, że mówi Illaoi. Mimo że przez te lata rzadko grałem Illaoi, jego głos wciąż był dla mnie rozpoznawalny.

Krótka zagadka

Dzisiejsza zagadka LoLdle była znacznie krótsza niż wczorajsza, a krótsze zdania mogą czasami być trudniejsze, jeśli skupisz się na złym zdaniu. Ale tym razem, jeśli wszystko inne zawiedzie, wskazówka dźwiękowa powinna zagwarantować ci poprawną odpowiedź na następną zagadkę.

Dot Esports jest wspierany przez naszą publiczność. Dokonując zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską. Ucz się więcej.

Źródło: www.bing.com