Dowiedz się, kto powiedział „Twoja dusza tonie. Walcz” w LoL już dziś.

Ostatni cytat LoLdle’a był dość krótki i zwięzły. Mając do dyspozycji tylko cztery słowa, musiałem polegać na wskazówce dźwiękowej, aby odgadnąć, który mistrz League of Legends wypowiedział tę linię głosową. Kto mówi: „Twoja dusza tonie. Walka” w LoL-u? Cytat LoLdle z 28 maja brzmi: „Twoja dusza tonie. Walka.” Mistrzynią League, która wypowiada ten cytat, jest Illaoi. Nie zawsze da się zgadnąć za pierwszym razem, ale i tak zajmę pierwsze miejsce na świecie. Zrzut ekranu wykonany przez Dot Esports.

Dogłębna analiza dzisiejszego cytatu LoLdle

Kiedy po raz pierwszy przeczytałem ten cytat, słowo „dusza” zrobiło na mnie największe wrażenie i od razu pomyślałem o bohaterach z Wysp Cienia, takich jak Thresh i Viego. Z perspektywy czasu, gdybym skupił się na „utonięciu”, a nie na „duszy”, być może byłbym w stanie szybciej odgadnąć Illaoi. Po odgadnięciu kilku innych bohaterów, których uważałem za związanych duszą, przeszedłem do wskazówki dźwiękowej, która natychmiast dała mi odpowiedź na dzisiejsze LoLdle. Gdy tylko usłyszałem głos wypowiadający ten cytat, wiedziałem, że mówi Illaoi. Mimo że przez te lata rzadko grałem Illaoi, jego głos wciąż był dla mnie rozpoznawalny.

Wyzwanie krótszych cytatów w LoLdle

Dzisiejszy cytat LoLdle był znacznie krótszy niż wczorajszy, a kwestie głosowe zawierające mniej słów mogą być trudniejsze, jeśli utkniesz w niewłaściwym zdaniu. Ale tym razem, jeśli wszystko inne zawiedzie, wskazówka dźwiękowa powinna zagwarantować ci dobry zakład na następną odpowiedź.

Dot Esports jest wspierany przez naszą publiczność. Dokonując zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską. Ucz się więcej

Źródło: dotesports.com