Dowiedz się, kto mówi „Pływaj na własne ryzyko” w League of Legends!

Nowa zagadka w LoL-u z cytatem dnia

Ostatni cytat dnia LoLdle’a zawiera kolejną stosunkowo krótką linijkę dialogu ze słowem kluczowym jako główną wskazówką. Fani League of Legends powinni szybko rozwiązać tę zagadkę, jeśli nie będą jej nadmiernie analizować. Kto w LoL-u mówi „pływaj na własne ryzyko”? Cytat dnia LoLdle z 3 lipca brzmi: „Pływaj na własne ryzyko”. Bohaterką League of Legends, która wypowiada to zdanie, jest Nami. Po prostu dalej płyń.

Kluczową częścią tego cytatu jest słowo „pływać” – i powinno być dość trudne do przeoczenia, ponieważ jest to również pierwsze słowo. Najpierw pomyślałem o bohaterach na bazie wody i na pierwszy rzut oka wybrałem Fizz. Kiedy to się nie udało, zatrzymałem się na kilka sekund, zanim napisałem Illaoi. Ale kiedy pisałem Illaoi, przyszła mi na myśl Nami i przynajmniej udało mi się rozwiązać ten problem w trzech próbach, aby uzyskać nigdy wcześniej nie widzianą na świecie odpowiedź.

Nami, oczywista odpowiedź dla graczy LoLdle

Patrząc wstecz, dla wielu graczy LoLdle będzie to prawdopodobnie naturalne przypuszczenie. „Płyń na własne ryzyko” wydaje się być jednym z prowokacyjnych zwrotów Nami, ale ma też inny podobny cytat: „Płyń pod prąd”. Jeśli więc grałeś w Nami przez lata, prawdopodobnie słyszałeś któryś z tych cytatów związanych z pływaniem i z łatwością potrafisz połączyć kropki. Nawet jeśli nie grałeś zbyt często Nami, jest to stosunkowo prosty cytat, a Mistress of the Tides powinna być jedną z pierwszych bohaterek, które przychodzą na myśl.

Jak na razie w lipcu pierwsze dwa cytaty z LoLdle dołączają do dzisiejszej łamigłówki, nie będąc moim zdaniem najtrudniejszymi do rozwiązania. Teoretycznie powinno to oznaczać, że w nadchodzących dniach pojawi się trudniejsze wyzwanie.

Dot Esports jest wspierany przez naszą publiczność. Kiedy kupujesz coś za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską. Dowiedz się więcej o naszej Polityce partnerskiej.

Źródło: dotesports.com