Długo oczekiwana skórka Ornn Train Conductor w końcu potwierdzona przez Riot!

Fani League of Legends w końcu zobaczą, jak powstaje jedna z najbardziej oczekiwanych skórek wszechczasów. Train Conductor Ornn, koncepcja skórki, o której fani marzyli od lat, została potwierdzona przez Riot 17 marca podczas ekskluzywnej światowej premiery podczas transmisji na żywo meczu LCS pomiędzy Team Liquid i Dignitas. Gracze prosili o tego typu skórkę od czasu premiery Ornna i chociaż niestandardowe wersje stworzone przez fanów krążą w społeczności od prawie pięciu lat, dopiero teraz skórka Konduktor Ornna stała się oficjalna.

Długo oczekiwana skórka

Koncepcja nadal kręci się wokół pomysłu Ornna dmuchającego w róg pociągu, gdy używa swojej superumiejętności, Zewu Boga Kuźni, oraz ogromnej lokomotywy pędzącej po torach zamiast zwykłego płonącego taranu przywoływanego za pomocą tej umiejętności. Riot urzeczywistnił tę wizję, a tory kolejowe pojawiają się za każdym razem, gdy używana jest superumiejętność Ornna.

Unikalny projekt

Skórka przedstawia Ornna ubranego w typowy mundur staromodnego konduktora pociągu, w komplecie z czapką w paski i zapinanym kombinezonem. Zamiast swojego zwykłego młotka, jako broń trzyma czerwony klucz. Być może najbardziej unikalną i dobrze zaprojektowaną animacją skórki jest powrót Ornna do bazy, podczas którego mistrz tworzy pociąg, w którym jeździ po torach przez portal, wysyłając go z powrotem do bazy.

Nadchodzące wydanie

W tej chwili nie ma konkretnej daty premiery Train Conductor Ornn, ale z tego, co pokazano podczas transmisji na żywo w LCS, skórka wydaje się prawie ukończona. Jest prawdopodobne, że biorąc pod uwagę uroczy motyw i gwiaździstą animację kojarzoną zazwyczaj ze skórkami Prima Aprilis z poprzednich lat (takimi jak Rengar Chouchou i Urgot przebrany za Strażnika Piżamy), skórka Konduktor Ornn będzie częścią pakietu skórek tegorocznej Ligi Kwietniowej Dzień głupca. Nie jest wykluczone, że konduktor Ornn przybędzie na stację wraz z premierą aktualizacji 14.7 w przyszłym miesiącu.

Dot Esports jest wspierany przez naszą publiczność. Dokonując zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską.

Źródło: dotesports.com