Dlaczego Wild Rift otrzymuje lepsze skórki niż League of Legends?


Fani League of Legends nieustannie zastanawiają się, dlaczego Wild Rift otrzymuje specjalne skórki, które nigdy nie pojawiają się w League of Legends. Społeczności ponownie wybuchły wraz z pojawieniem się nowych skórek Twórców Mitów.

Obawy związane z Wild Rift nie są nowe i dotyczą głównie faktu, że mobilna wersja MOBA otrzymuje ekskluzywne skórki. Głównym powodem jest to, że gracze uważają, że Riot Games bardziej faworyzuje Wild Rift i naciska na większą sprawiedliwość między tymi dwoma tytułami.

Dlaczego Wild Rift ma ekskluzywne skórki?

Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Wydanie nowych skórek WR, takich jak PROJECT: Zeri, Mythmaker Gwen, Glorious Crimson Nami… zwiększyło niezadowolenie graczy, a społeczność pyta, czy skórki są naprawdę dostępne wyłącznie w wersji mobilnej.

Chociaż założenie, że ponieważ obie gry używają tych samych grafik i modeli w grze, przeniesienie skórek LoL do Wild Rift powinno być znacznie łatwiejsze niż zaprojektowanie ich od podstaw, wydaje się na pierwszy rzut oka logiczne, jest dalekie od rzeczywistości.

projekt zerowy
Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Na początek ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że Wild Rift i League of Legends to nie ta sama gra: materiał, podobnie jak rozgrywka, jest inny. Wersja mobilna nie jest prostym „kopiuj i wklej” oryginalnej wersji na PC. Ponadto obie gry są zarządzane przez oddzielne zespoły.

twórca mitów Camille
Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Ponadto Wild Rift otrzymuje skórki, które nie istnieją w League of Legends, ponieważ zespoły LoL i WR oceniają prośby o produkcję treści pod kątem każdej z tych gier. Próbują dowiedzieć się, co ma sens dla docelowych odbiorców obu tytułów, a następnie porównują swoje przemyślenia.

Ze względu na wspólne uniwersa, którymi obie gry cieszą się dużym zainteresowaniem, zapewnienie fanom obu tytułów tego, co najlepsze, staje się coraz ważniejsze.

poprawka 13.1
Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Według jednego z Rioterów, produkcja skórek w Wild Rift trwa dwa razy dłużej niż w LoL, ze względu na animacje każdej ze skórek. W rezultacie zespół WR musi wybrać swoje skórki na długo przed ich wydaniem. Kiedy ma to sens, projektują skórki do obu gier jednocześnie, ale kiedy nie, każda gra otrzymuje ekskluzywne, nawet jeśli tylko na krótki czas.Źródło : https://notagamer.net/wild-rift-better-skins-than-league-of-legends/