DJ Esports współpracuje z legendarnym graczem League of Legends Toyz


Ten artykuł jest sponsorowany przez DJ Esports


Jeden z najlepszych streamerów Azji i były profesjonalista League of Legends Gracz Kurtis „Toyz” Lau Wai-Kin łączy siły z platformą krypto-zakładów DJ Esports w ramach nowego partnerstwa.

Toyz, najbardziej znany ze swojej roli kluczowego gracza na Kupa śmiechu Taipei Assassins, zwycięzca sezonu 2 w Mistrzostwach Świata, będzie teraz główną postacią streamu DJ Esports w Azji, gdzie szybko staje się jedną z najlepszych platform bukmacherskich opartych na kryptowalutach w regionie, z unikalnymi transakcjami krypto-in i krypto-out, które pomagają utorować drogę do przyszłość zarówno krypto, jak i e-sportu.

W ciągu ostatniej dekady e-sport nadal się rozwijał, z dziesiątkami uznanych na całym świecie gier, setkami drużyn i setkami milionów dolarów w nagrodach, a liczby te wciąż rosną. Ogólnie rzecz biorąc, e-sport nie wykazuje oznak spowolnienia, nawet po anulowaniu lub przełożeniu wielu zawodów i wydarzeń z powodu COVID-19.

Dzięki temu szybkiemu wzrostowi i udowodnionej sile przetrwania, DJ Esports wykorzystuje ten trend, dostosowując świat e-sportu do rozwijającego się rynku kryptowalut, jednocześnie tworząc pierwszą i jedyną platformę do zakładów na e-sporty kryptograficzne. Korzystając z wyjątkowej platformy, opartej na sztucznej inteligencji macierzy analitycznej i ponad dekady wyników e-sportowych, DJ Esports oferuje niezrównaną analizę każdego meczu w trakcie jego trwania. To, w połączeniu z bezpieczeństwem kryptowalut, zapewnia graczom najbezpieczniejszy, najszybszy i najłatwiejszy sposób na wejście do gry, którą kochają.

Współpracując z osobistościami i streamerami wysokiego szczebla, takimi jak Toyz, DJ Esports ma nadzieję udowodnić, że fani e-sportu mogą wierzyć w blockchain i krypto jako długoterminową i stabilną platformę.Source : https://dotesports.com/news/dj-esports-partners-with-legendary-league-of-legends-player-toyz