Disguised Toast przejmuje zespół League of Legends – Najnowsze przedsięwzięcie!

Disguised Toast przejmuje zespół League of Legends

Znany streamer Twitcha Disguised Toast, czyli Jeremy Wang, ogłosił swoje najnowsze przedsięwzięcie – przejęcie profesjonalnego zespołu League of Legends, który będzie rywalizował w wyczekiwanej North American Challenger League.

Drużyna będzie dumnie reprezentować sztandar Disguised, co pokazuje jego nieustanną wyprawę do sfery konkurencyjnego e-sportu. W zeszłym roku nabył zespół do taktycznej strzelanki Riot Games, Valorant. W skład tego zespołu wchodzili doświadczeni gracze, tacy jak Steel i Yay.

Ogłoszenie drużyny League of Legends należącej do Disguised Toast spotkało się zarówno z ekscytacją, jak i ciekawością wśród jego ogromnej rzeszy fanów online. W mediach społecznościowych żartobliwie żartował ze swojej skłonności do kupowania drużyn e-sportowych, ale za humorem było jasne, że był naprawdę podekscytowany dołączeniem do ekosystemu LCS.

Disguised Toast w e-sporcie

Disguised Toast już pozostawił niezatarty ślad na scenie rywalizacji w Valorant. Jako jeden z pionierskich twórców treści, który był właścicielem zespołu w Valorant Champions Tour (VCT) z DSG, ustanowił precedens dla innych influencerów. Ludwig i MoistCr1TiKaL dołączyli do grona właścicieli zespołów z własną organizacją, Moist Moguls.

Jednak zaangażowanie Disguised Toast wykracza poza męskie zespoły. Pozyskał także zespół na wydarzenie VCT Gamechangers, w skład którego weszli wybitni streamerzy, tacy jak Kyedae, Quarterjade i Sydeon. Świadczy to o jego zaangażowaniu w promowanie inkluzywności i różnorodności w e-sporcie.

Disguised Toast w Challenger League

Wraz z nowo nabytą drużyną League of Legends, drużyna Disguised Toast zmierzy się z potężnymi przeciwnikami w Challengers League. Będą rywalizować z innymi zespołami nieakademickimi, w tym z Cincinnati Fear i Team Liquid Challengers. Dalsza droga z pewnością będzie trudna, ale jego osiągnięcia i dążenie do doskonałości sugerują, że jego zespół będzie siłą, z którą trzeba się liczyć.

Dzięki swojemu zaraźliwemu entuzjazmowi i determinacji, Disguised Toast jest gotowy podnieść jakość e-sportu i zainspirować nowe pokolenie graczy i twórców treści.

„Och, chłopcze, znowu kupuję drużynę e-sportową. Jestem podekscytowany byciem częścią ekosystemu LCS i postaramy się jak najlepiej wnieść trochę emocji na scenę.” – Disguised Toast

Źródło: FirstSportz.