DIGI powoduje awarię finału League of Legends z powodu mikronacięć podczas gry


DIGI a Professional Video Game League (LVP, należąca do MediaPro) zmiażdżyło finał League of Legends Second Super League. Rumuński operator doznał mikrokasowań podczas meczu, uniemożliwiając jednej z drużyn rywalizację, a organizator odmawia powtórzenia meczu.

17 sierpnia zespół Rebelianci własność Davida Degea wydała oświadczenie informujące, że podczas gry doznali rozłączenia z Internetem w ich „Domu Gier”, uniemożliwiając jego członkom kontynuowanie gry przez co najmniej 30 sekund, czyli wystarczająco dużo czasu, aby drużyna przeciwna wygrała konkurs. Drużyna, która grała o awans dywizji, podpisała umowę z operatorem w swojej siedzibie w Valdebebas Digi w trybie 10 Gb/s.

Jak mogłoby być inaczej, zespół jest „niezadowolony” z decyzji należącej do Mediapro LVP, która nie chce powtórzyć meczu. „Po przekazaniu LVP szczegółowych informacji i dowodów tego, co się stało, oraz zaproponowaniu rozwiązania, które daje Rebelsom i Jokerom równe szanse, nie osiągnęliśmy porozumienia. Dlatego zwróciliśmy się do Riot (twórcy gry) o otwarcie śledztwa w sprawie tego, co się stało i pośredniczenie w poszukiwaniu sytuacji sportowej. »

Podstawowym problemem jest to, że nie tylko mieli 30-sekundowe mikro cięcie, ale także Liga miała swoją część odpowiedzialności i faktycznie w oficjalnym oświadczeniu przyznają, że „gry nie można było natychmiast zatrzymać, ponieważ ich klient został zamrożony na znany błąd, który jest powielany przy niektórych okazjach«.

Aitor Alvarez Benito, menedżer sportowy Professional Video Game League, został oskarżony o decyzję, by nie naprawić błędu, że Rebelianci byli w stanie przejść do pierwszej ligi. Jeden nonsens Digi za kolejnym nonsensem Mediapro stawia sponsorowane przez angielski sąd zawody Esports w bardzo złym miejscu, co stawia pod znakiem zapytania sportowe zachowanie w tego typu rozgrywkach, kiedy to zależy od strony trzeciej, która może grać z pewnymi gwarancjami.

#DIGI #awarie #Liga #Legendy #finał #due #mikrocięcia #gra

Źródło : https://www.ruetir.com/2022/08/21/digi-crashes-the-league-of-legends-final-due-to-microcuts-during-the-game/