Deweloper League of Legends przyznaje się do błędu po przeciążonej poprawce Aurelion Sol

Riot Games ogłasza nowe zmiany w skórce Burzowego Smoka Aureliona Sola

Jedna z najpopularniejszych skórek w League of Legends, skórka Burzowego Smoka Aureliona Sola, przechodzi poważne zmiany.

Czołowy deweloper League of Legends powiedział, że ostatnie zmiany w Aurelion Sol zostały źle przetworzone i że stan bohatera jest teraz nieco silniejszy.

Trudność w zrównoważeniu Aureliona Sola

Aurelion Sol zawsze był dzieckiem, które trudno było zrównoważyć dla Riot. Przed przeróbką miał jeden z najniższych współczynników gry w grze ze względu na źle zaprojektowany zestaw i niespójną fantazję o mocy. Po przeróbce Gwiezdny Smok stał się nieco bardziej popularny, ale jego nowo odkryta mobilność i skalowanie znacznie utrudniały jego zrównoważenie.

Nie pomaga również fakt, że Aurelion Sol jest jednym z najważniejszych bohaterów w historii gry.Jeśli nie jest w dobrej formie, co to mówi o Runeterze w jego towarzystwie?

Mea culpa od Riot po serii wzmocnień i osłabień dla Aureliona Sola

Menedżer ds. rozwoju Riot Games przyznał, że ostatnie zmiany w Aurelion Sol były z ich strony porażką i biorą za to odpowiedzialność. Dodał też, że mimo wszystko Aurelion Sol jest silniejszy niż przed zmianą.

Twórcy przyglądają się także innym bohaterom, takim jak Maokai, Illaoi i Wukong, po wprowadzeniu zmian w niektórych przedmiotach wsparcia.

Źródło: www.bing.com