Deweloper League of Legends przyznaje się do błędu po pokonaniu poprawki Aurelion Sol

Aurelion Sol jest obecnie rebalansowany po ostatnich zmianach

Nowa skórka smoka burzy Aureliona Sola przejdzie kilka poprawek.

Deweloper League of Legends powiedział, że ostatnie zmiany w Aurelion Sol zostały źle potraktowane i że stan bohatera jest obecnie nieco silniejszy.

Riot zawsze miał trudności ze zrównoważeniem Aurelion Sol. Przed remontem miał jeden z najniższych współczynników gry w grze ze względu na nieporęczny zestaw i niespójną fantazję o mocy. Po przeróbce Gwiezdny Smok stał się nieco bardziej popularny, ale jego nowa mobilność i skalowanie znacznie utrudniły jego zrównoważenie.

Nie pomaga fakt, że Aurelion Sol jest jednym z najważniejszych bohaterów w historii gry. Jeśli nie jest w dobrej sytuacji, co to mówi o Runeterze jako całości?

Jednak ostatnia runda zmian, w wyniku której Aurelion Sol otrzymał ogromne zwiększenie ładunku, jakie uzyskuje dzięki używaniu swojego Q, popchnęła go tak daleko do przodu, że trzeba było go natychmiast naprawić.

Riot przyznaje się do błędów po serii wzmocnień i osłabień Aureliona Sola

W retrospekcji na temat niektórych ostatnich zmian w League na Twitterze główny projektant gry Riot Phroxzon powiedział: „Asol – w tym przypadku nasz błąd. Jasne jest, że za bardzo naciskaliśmy na balans i jesteśmy za to odpowiedzialni (nie doceniliśmy specyficznego wpływu wzmocnienia na W). Po osłabieniu nadal uważamy, że Asol jest silniejszy niż przed wzmocnieniem. »

Powiedział również, że programiści przyglądają się Maokaiowi z dolnej linii, który otrzymał kilka nowych przedmiotów wsparcia, a także Illaoi i Wukongowi z górnej linii.

Źródło: www.bing.com