Deweloper League of Legends przeprasza za poprawkę Aurelion Sol

Nowe zmiany skórki dla Aurelion Sol: Storm Dragon

Słynna skórka Aureliona Sola, smoka burzy, przejdzie nowe zmiany.

Czołowy deweloper League of Legends twierdzi, że ostatnie zmiany w Aurelion Sol zostały źle przeprowadzone i stan bohatera jest teraz nieco silniejszy.

Problemy z równowagą

Aurelion Sol zawsze był trochę czarną owcą Riot, jeśli chodzi o balansowanie. Przed remontem miał jeden z najniższych współczynników gry w grze ze względu na nieporęczny zestaw i niespójną fantazję o mocy.

Po przeróbce Gwiezdny Smok stał się nieco bardziej popularny, ale jego nowa mobilność i skalowanie znacznie utrudniły jego zrównoważenie.

Ważny bohater w historii gry

Fakt, że Aurelion Sol jest jednym z najważniejszych bohaterów w historii gry, nie ułatwia sprawy. Jeśli nie jest w dobrej sytuacji, co to mówi o Runeterze jako całości?

Potrzebne duże zmiany

Ostatnia runda zmian, która spowodowała ogromny wzrost liczby ładunków, jakie Aurelion Sol uzyskuje za pomocą swojego Q, popchnęła ten problem tak daleko, że trzeba było go szybko naprawić.

Twórcy przyznali, że przecenili wpływ zmian i uznali swoją odpowiedzialność za ten nadmiar równowagi.

Przerób zmiany, aby zapewnić bardziej zrównoważoną rozgrywkę

Twórcy wskazali, że celem zmian było nagrodzenie graczy Aurelion Sol za proaktywność na linii, ale później zdali sobie sprawę, że nagroda ta skutkowała nadmierną mocą.

Wspomnieli także, że skłaniają się ku Maokaiowi na dole, Illaoi i Wukongu na górze, mając na celu wprowadzenie zrównoważonych dostosowań do tych bohaterów.

Źródło: www.bing.com