League of Legends Storys – premiera już 23 maja! Zagraj jako młody Ekko i odkryj tajemnice miasta Zaun.

Końcowo ogłoszono datę premiery League of Legends Storys

W końcu ogłoszono datę premiery League of Legends Storys, a platformówka 2D ma się ukazać 23 maja. Opublikowano nowy zwiastun fabularny wraz z przeglądem nadrzędnej fabuły i ujawnieniem pewnych znajomych twarzy, które chcielibyście spotkać w całej historii. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun.

W zwiastunie dowiadujemy się, że Ekko, głównego bohatera, odwiedza jego przyszłe ja, które próbuje ocalić Zaun od strasznego losu. W zwiastunie pojawiły się także inne godne uwagi postacie z League of Legends, w tym Camille, Warwick i Jinx.

Oficjalna historia THE LIVE of Legends od Steam

To jest oficjalna historia THE LIVE of Legends od Steam. Cofnij przeszłość i przejmij kontrolę nad przyszłością. Eksploruj i przemierzaj wyjątkowe miasto Zaun dzięki pracy Ekko, młodego wynalazcy z genialnym urządzeniem do manipulowania czasem w tej opartej na fabule platformówce akcji. Graj jako młody Ekko i wykorzystaj pełny potencjał jednego z największych bohaterów League. Eksploruj różne środowiska, poruszając się w stylu parkour, i walcz z wieloma różnymi wrogami w Zaun.

Tale to gra Legends opracowana przez Double Stallion Games i oparta na platformówce 2D, z niesamowitym stylem graficznym, który koncentruje się na złożonej walce i wyjątkowych możliwościach eksploracji, jakie daje zdolność ekkos do podróżowania w czasie i przestrzeni.

Bądź gotowy na premierę!

Już 23 maja będziesz mógł cieszyć się nową platformówką 2D League of Legends Storys. Nie przegap szansy, aby zagrać jako młody Ekko i odkryć tajemnice miasta Zaun. Bądź gotowy na premierę i wejdź do gry!

Źródło: Game News 24.