Data premiery Pieśni Nunu: Historia League of Legends ujawniona przez Riot Forge

Odkryj Song of Nunu: A League of Legends Story, najnowsze dzieło Riot Forge, które ukaże się 1 listopada na Nintendo Switch i PC! Zanurz się w tej ekscytującej przygodzie i przygotuj się na wciągające wrażenia.

Narracyjna gra przygodowa

Song of Nunu to narracyjna gra przygodowa opracowana przez Tequila Works, która zaprasza Cię w epicką podróż w towarzystwie słynnych mistrzów League of Legends, Nunu i Willumpa. Ta gra toczy się w zamarzniętej krainie Freljord, gdzie będziesz musiał stawić czoła trudnemu terenowi i szalejącym żywiołom, aby odkryć sekrety ukryte pod lodem.

Dzięki wciągającej fabule i wciągającej rozgrywce, Song of Nunu ma spodobać się zarówno fanom League of Legends, jak i nowicjuszom w uniwersum gier.

Dostępna na Nintendo Switch i PC

Song of Nunu będzie dostępne na platformach Nintendo Switch i PC, w tym na Steamie, GOG i Epic Games Store. W przyszłości planowane są także wersje na inne konsole. Ruszyły już zamówienia przedpremierowe na grę i jej edycję kolekcjonerską.

Wyjątkowa przygoda

W Song of Nunu wcielisz się w młodego chłopca należącego do plemienia nomadów, który podróżuje z wysokim towarzyszem. W miarę postępów utworzysz silną więź z tą postacią. Eksploruj zamarznięty świat, ślizgaj się po lodzie i rozwiązuj zagadki, aby rozwinąć historię.

Gra oferuje zabawne i wciągające wrażenia dzięki zróżnicowanym środowiskom, odrębnym biomom i możliwości komponowania własnych piosenek przy użyciu instrumentów znalezionych podczas przygody.

Zamów już teraz

Gracze mogą teraz zamówić w przedsprzedaży Song of Nunu: A League of Legends Story na różnych platformach cyfrowych za 30 dolarów. Oprócz tego ci, którzy zamówią grę w przedsprzedaży, otrzymają bonusowy cyfrowy album z grafiką. Dla oddanych fanów poszukujących bardziej ekskluzywnych wrażeń dostępna jest fizyczna edycja kolekcjonerska na merch.riotgames.com za 100 dolarów.

Przed nami kolejna ekscytująca historia

Oprócz Song of Nunu Riot Forge ogłosiło także inny tytuł zatytułowany Bandle Tale: A League of Legends Story. Bandle Tale to stworzona przez Lazy Bear Games gra RPG o rzemiośle osadzona w czarującym świecie Bandle City. Gracze wcielą się w własnego Yordla i wyruszą na misję przywrócenia równowagi w mieście i zjednoczenia jego mieszkańców.

Bandle Tale ma na celu zapewnienie relaksującej rozgrywki, która spodoba się zarówno fanom League of Legends, jak i zwykłym graczom. Dalsze szczegóły dotyczące daty premiery Bandle Tale i edycji kolekcjonerskiej zostaną ujawnione wkrótce.

Doświadczenie Riot Forge

Riot Forge, utworzony w 2019 roku, to oddział Riot Games zajmujący się poszerzaniem uniwersum League of Legends poprzez oferowanie pełnych gier. Współpracując z utalentowanymi studiami spoza Riot Games, Riot Forge oferuje graczom nowe, unikalne doświadczenia. Tequila Works i Lazy Bear Games we współpracy z Riot Forge stworzyły wzruszające i wciągające gry, które wzbogacają uniwersum League of Legends, zapewniając jednocześnie wciągające punkty wejścia dla nowych graczy.

Tequila Works, spółka zależna Tencent, posiadająca ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży gier wideo, cieszy się uznaniem za swoją kreatywność. We współpracy z Riot Forge studio przedstawia Song of Nunu: historię League of Legends, która zapowiada się na emocjonalne przeżycie.

Lazy Bear Games z siedzibą na Litwie to międzynarodowe studio tworzące gry wideo. Dzięki intrygującemu światu i zabawnym historiom gra Lazy Bear Games zyskała uznanie dzięki takim tytułom, jak Graveyard Keeper i Punch Club.

Zanurz się w urzekającym świecie League of Legends z Song of Nunu i przygotuj się na niezapomnianą przygodę!

Źródło: www.bing.com