Data premiery LoL Quickplay ujawniona w patchu 13.22

Riot Games ujawnia datę premiery LoL Quickplay w informacjach o aktualizacji 13.22

Riot Games ogłosiło dzisiaj, że nowa kolejka Quickplay zastąpi wybór w ciemno, a jej celem będzie osiągnięcie szybszych gier, zmniejszenie tarcia, toksyczności i złożoności dla graczy League of Legends.

Zatem Szybka gra nie oferuje wyboru bohaterów, raczej gracze wybierają swoich głównych i drugorzędnych bohaterów, ich pozycje, a także zaklęcia i wyposażenie.

Według Riot „Proszenie graczy o negocjowanie funkcjonalnego składu zespołu z nieznajomymi, pod czasem i przy ograniczonych narzędziach komunikacji, jest receptą na tarcia. Chcemy, abyś miał poczucie, że kolejka szybkiej gry to szybki i łatwy sposób na cieszenie się rozgrywką w Summoners Rift, bez dodatkowego czasu na przygotowania. Jeśli więc masz czas tylko na jedną grę, możesz spokojnie ustawić się w kolejce, wiedząc, że gra się rozpocznie, gdy się rozpocznie! »

Data premiery LoL Quickplay

Riot ogłosił w dzisiejszych informacjach o łatce, że Quickplay będzie stopniowo udostępniany na żywo, region po regionie, w patchu 13.22.

Ta aktualizacja będzie dostępna 8 listopada 2023 r., w zależności od regionu, co oznacza, że ​​jest to dokładna data premiery LoL Quickplay.

Znane błędy w darmowych mistrzach i szybkiej grze LoL

Aby umożliwić graczom posiadającym ograniczoną liczbę bohaterów dostęp do Szybkiej gry, swobodna rotacja bohaterów przeznaczona dla nowych graczy została rozszerzona na Dianę, Jinx, Malphite, Mordekaiser, Rammus, Yuumi, Sona, Teemo, Tristana, Vi, Caitlyn , Kai’Sa, Syndra, Leona, Sett, Pantheon, Ziggs, Talon, Amumu i Viktor.

Gracze mogą wybrać Porażenie od poziomu przywoływacza 3, przy czym pierwsze poddanie się w Szybkiej grze będzie możliwe po 10 minutach i udane za zgodą 4/5 graczy, natomiast poddanie się w Szybkiej grze po 20 minutach nastąpi za zgodą 3/ 5 graczy.

Jeśli chodzi o znane błędy, kolejny zakup Barwy w lobby Quickplay może tymczasowo zablokować możliwość zakupu Barwy, a preferencje Barwy nie są zapisywane podczas zmiany skórek.

Data premiery skórek Heartsteel LoL

Skórki nowego boysbandu League of Legends, znanego jako Heartsteel, również zostaną wydane w aktualizacji 13.22 8 listopada 2023 r.

W tej aktualizacji dostępne będą następujące skórki i Barwy:

  • Kayn
  • K’Sante
  • Ezreala
  • Kostka brukowa
  • Aphelios
  • Yone (w tym skórka Prestige Heartsteel)

Skórka Ekko Breakout True Damage również pojawi się na serwerach stacjonarnych.

Więcej informacji można znaleźć w pełnej liście uwag do aktualizacji 13.22 na stronie internetowej League of Legends.

Źródło: esports-news.co.uk