Data premiery League of Legends Arcane to listopad


To radosna okazja dla wszystkich fanów League of Legends, ponieważ data premiery League of Legends Arcane to 7 listopada na całym świecie – zaledwie kilka godzin po finale League of Legends Worlds. Jeśli jesteś w Chinach, program jest dostępny za pośrednictwem wideo Tencent.

Z Data premiery League of Legends Arcane zbliża się, przyjrzyjmy się, o co w tym chodzi. Program jest podzielony na trzy akty i rozgrywa się w Runeterrze, świecie, w którym rozgrywa się League of Legends. Jednak Arcane zagłębia się w dwa specyficzne regiony w jednym mieście, jeden to zamożna część Piltover, a drugi to obskurne ulice Zaun. Niestety, równowaga między tymi dwoma obszarami jest zagrożona po stworzeniu hextechu i to bohaterowie muszą to powstrzymać.

Jeśli nie znasz się zbytnio na League of Legends, ale chciałbyś oglądać Arcane, nie musisz się martwić, że nie zrozumiesz, co się dzieje. Spektakl został zaprojektowany tak, by stać samotnie, przedstawiając świat pełen moralnych decyzji i opowiadania historii.

Data premiery League of Legends Arcane

data premiery League of Legends Arcane przypada na listopad, a seria jest podzielona na trzy akty, z których każdy zawiera trzy odcinki. Pierwszy akt trafi na ekrany 7 listopada, a drugi i trzeci akt zostaną wydane 13 i 20 listopada.

Lub, jeśli zdarzy ci się być fanem MOBA Riot, możesz cieszyć się wiedząc, że zobaczysz kilka bardzo znajomych twarzy, w tym ulubieńców fanów, takich jak Jinx.

„Gracze na całym świecie uwielbiają League i jej wszechświat. Ich pasja inspiruje nas do tworzenia wyrazów Runeterry godnych ich fandomu – wyjaśnia dyrektor generalny Riot, Nicolo Laurent. „Premiera Arcane to początek kolejnego rozdziału Riot i nie możemy się doczekać, aż gracze zobaczą, co mamy dla nich w sklepie w grach, rozrywce i sporcie”.

Jeśli, tak jak my, nie możesz się doczekać Arcane, możesz zagrać w League of Legends: Wild Rift, abyś był zajęty. Jeśli tak jest, koniecznie sprawdź naszą listę poziomów League of Legends: Wild Rift lub nasze przewodniki po kompilacji Wild Rift Irelia, Wild Rift Riven i Wild Rift Lucian.

{„schema”:{„page”:{„content”:{„headline”:”League of Legends Arcane data premiery to listopad”,”type”:”news”,”category”:”league-of-legends -wild-rift”},”user”:{„loginstatus”:false},”game”:{„publisher”:”Riot Games”,”genre”:”MOBA”,”title”:”League of Legends: Dziki Rift”,”gatunki”:[„MOBA”,”Android”,”iOS”,”Free to play”]}}}}Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=61F14A8367814CEBA5F3960BA15D1A89&url=https%3A%2F%2Fwww.pockettactics.com%2Fleague-of-legends-arcane%2Frelease-date&c=14366319039844754488&mkt=fr-fr