Data premiery i ogłoszenie nowego tytułu fabularnego League of Legends

Czy jesteście gotowi, przywoływacze i entuzjaści odgrywania ról? Przygotuj się, bo Riot Forge zabierze Cię w magiczną podróż po Runeterze i przyniesie epickie wieści. Zapnij pasy – Song of Nunu: A League of Legends Story ukaże się 1 listopada 2023 roku. Dobrze przeczytałeś! Gra będzie dostępna nie tylko na Nintendo Switch i PC za pośrednictwem Steam, GOG i Epic Games Store, ale dostępna będzie także edycja kolekcjonerska, która z pewnością zabłyśnie Twoim portfelem.

Zapewnij sobie miejsce we Freljordzie dzięki zamówieniom w przedsprzedaży Pieśni Nunu

Przedsprzedaż jest już otwarta! Jeśli oszczędzałeś ciężko zarobione złoto na szczytny cel, to jest Twoja szansa. Wydaj 29,99 USD na dowolną z wymienionych platform cyfrowych, a nie tylko zabezpieczysz swoją kopię, ale także otrzymasz bonusowy cyfrowy album z grafiką. Jeszcze bardziej satysfakcjonujące wrażenia z gry!

Edycja kolekcjonerska: torba z gadżetami dla prawdziwych fanów Nunu

Dla tych, którzy chcą włożyć dodatkowy wysiłek, Riot oferuje także fizyczną edycję kolekcjonerską za 99,99 dolarów. Dostajesz mnóstwo fajnych rzeczy, takich jak plusz Willumpa, plusz Poro, książka z grafiką, pocztówki z Freljordu, emaliowane przypinki i wiele więcej. A jeśli się pospieszysz, limitowane pluszowe czapki Nunu będą dostępne do wyczerpania zapasów! To trochę jak zdobycie pierwszej krwi – trzeba się spieszyć.

Odkryj Freljord z Nunu i Willumpem

Ludzie, ta gra to coś więcej niż tylko gra ARAM. Wyobraź sobie, że wyruszasz na epicką wyprawę z najlepszymi przyjaciółmi z dawnych czasów, Nunu i Willumpem. Będziesz przemierzać zamarznięty krajobraz Freljordu, walcząc z wilkami i rozwiązując zaskakujące łamigłówki. Prawdziwy test wyczucia gry i świadomości mapy!

Bandle Tale: nowa kreatywna gra RPG w uniwersum League of Legends

Poczekaj chwilę, nie zamykaj jeszcze gry! Riot Forge nie jest jeszcze ukończone. Wypuszczają także Bandle Tale: A League of Legends Story. Ta gra RPG, stworzona przez Lazy Bear Games, rozgrywa się w fantastycznym świecie Bandle City. Tutaj będziesz miał okazję zagrać jako Yordle, wykonywać zadania i zaprowadzić pokój w świecie pogrążonym w chaosie.

Kompletne doświadczenie dla fanów League i wiele więcej

To nie tylko symulator tworzenia; to liga, w której panuje luźna atmosfera. Niezależnie od tego, czy jesteś zanurzony w historii League, czy po prostu ktoś, kto ceni sobie wygodne wrażenia z gry, Bandle Tale ma coś do zaoferowania każdemu. Więcej informacji na temat daty premiery i edycji kolekcjonerskiej pojawi się już wkrótce, więc miej oczy szeroko otwarte.

Krótko o misji Riot Forge

Świetnie to ujął Andrew Hoffacker, dyrektor Riot Forge. Riot Forge zajmuje się tworzeniem niezapomnianych historii w uniwersum League. Współpracując z Tequila Works dla Song of Nunu i Lazy Bear Games dla Bandle Tale, Riot Forge jest tutaj, aby zapewnić nowe, bogate doświadczenia zarówno doświadczonym graczom, jak i nowicjuszom w królestwie Runeterry.

Niezależnie od tego, czy jesteś gotowy, aby zagłębić się w lodowe krainy Freljordu czy ekscentryczne krainy Bandle City, Riot Forge ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zaspokoić Twoje potrzeby związane z grami. Czekaj na więcej informacji i niech Twoje podróże w grze będą równie epickie jak te nadchodzące tytuły!

Źródło: gaminglyfe.com