Darmowe łupy: Oglądaj nagrody na LoL Worlds 2022


Mistrzostwa Świata League of Legends to największe wydarzenie e-sportowe roku, a na każdym z nich otrzymujemy również darmowe nagrody od Riot za samo oglądanie wydarzenia. Przejdźmy więc do nagród LoL Worlds Watch.

Wszystko, co musisz wiedzieć o nagrodach LoL Worlds Watch! | © Riot Games

Czy jesteś gotowy na Mistrzostwa Świata League of Legends 2022? Akcja ma rozpocząć się 29 września 2022 r. – lub, jeśli mieszkasz w Europie, możesz spodziewać się, że akcja rozpocznie się już pod koniec 28 września. Pierwsza gra Mistrzostwa Świata League of Legends połączy LEC’s MAD Lions z pierwszym rozstawionym przedstawicielem LLA, ISURUSEM.

To, co musisz wiedzieć, kiedy gra się rozpocznie, to to, że możesz również zdobyć darmowe łupy od Riot. Nie jest to nic nowego, ponieważ zwykle otrzymujemy dropy i nagrody, więc szybko przejrzyjmy kluczowe informacje o tym, co możesz zdobyć i jak możesz to wszystko zdobyć.

Jakie są nagrody i dropy zegarków?

Będziesz oglądać Mistrzostwa Świata League of Legends, prawda? Dlaczego więc nie zdobyć nagród za oglądanie, gdy już to robisz, prawda? Poważnie, wszystko, co musisz zrobić, aby zdobyć jakieś nagrody, to obejrzeć Mistrzostwa Świata.

A więc, co możesz nawet otrzymać za nagrody za zegarek? Riot niestety nie ujawnił jeszcze oficjalnych nagród, ale możemy przejść do poprzednich lat i oszacować, co możemy otrzymać w 2022 roku za samo oglądanie Mistrzostw Świata League of Legends.

  • 1 obejrzana gra: 500 Niebieskiej Esencji
  • 10 więcej obejrzanych gier: Kapsuła e-sportowa
  • 25 więcej obejrzanych gier: Esports Capsule + Worlds Rewards Capsule
  • Finały Mistrzostw:Esports Capsule + Worlds Rewards Capsule

Teraz krople strumieniowe lub krople zegarków zostały również uwzględnione w poprzednich latach, w których sama akcja gier dyktuje to, co widz może otrzymać. W zależności od sytuacji będziesz mógł zdobywać losowe nagrody, po prostu oglądając akcję na żywo.

To są spadki streamów, które można było zarobić w poprzednich latach i za co, ale szczerze mówiąc, nie sądzimy, by miały się one zmienić w 2022 roku, więc jesteśmy prawie pewni, że te z zeszłego roku są nadal dość dokładne.

  • Pentakill: Upadek jest gwarantowany
  • Skradziony cel: Może nastąpić spadek, ale nie jest to gwarantowane
  • Wielokrotne zabójstwa: Może nastąpić spadek, ale nie jest to gwarantowane

Więc twój ulubiony prowadzący i dżungler lepiej przygotuj się na te epickie kradzieże i serie wielokrotnych zabójstw, abyś mógł zdobyć darmowe nagrody, prawda? Jak myślisz, który gracz ukradnie najwięcej celów na tych Światach? Pamiętaj, aby zaktualizować swój LoL Worlds Pick’Em odpowiednio!

Jak zdobywać nagrody za oglądanie i streamować dropy?

Więc nie musisz być naukowcem, aby zrozumieć, jak wykonać tę część. Prawdopodobnie zrobiłeś to na MSI 2022 i na poprzednich Mistrzostwach Świata. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść na oficjalna strona lolesportsa następnie zaloguj się na swoje konto Riot w prawym górnym rogu.

Będziesz musiał obejrzeć Mistrzostwa Świata League of Legends na oficjalnej stronie internetowej, ale możesz wybrać, z którego źródła chcesz oglądać wydarzenie, czy to YouTube, Twitch, czy nawet inny strumień językowy, taki jak koreański na AfreecaTV. Ciesz się więc darmowymi łupami i niech najlepsza drużyna wygra Mistrzostwa – T1 화이팅.Źródło : https://earlygame.com/lol/watch-rewards-for-lol-worlds-2022