Czym jest CS w League of Legends?


Przedmioty są kluczowym czynnikiem zwiększającym moc twoich bohaterów w League of Legends. Jednak im potężniejszy jest przedmiot, tym więcej kosztuje złota, co oznacza, że ​​gracze będą musieli przemierzać mapę w celu zgromadzenia waluty.

Jeden z najskuteczniejszych sposobów na zdobycie złota Liga polega na eliminowaniu sługusów, zwiększając w ten sposób swój wynik stworów – pieszczotliwie znany w społeczności jako CS. Numer ten można wyświetlić w prawym górnym rogu ekranu, między KDA gracza a zegarem. Wyższy CS oznacza większą ilość złota i jest często używany do ważenia konkurencji między przeciwnymi graczami.

w DotA seria, kolejna MOBA podobna do Liga, „sługusy” na mapie są znane jako creepy. Termin „pełzanie” został przyjęty do Liga odnosić się zarówno do sługusów, jak i nieepickich potworów, z których wszystkie przyczyniają się do CS gracza.

Jak gracze zwiększają swoje CS w League?

Minionki nie są jednak jedynym czynnikiem, który zwiększa twoje CS. Zabijanie potworów w dżungli zwiększa tę liczbę o większą wartość niż zwykłe zabicie jednego stwora, co daje graczowi więcej złota.

Każdy gracz skupia się na zwiększeniu własnego CS poprzez eliminowanie fal opinii, które szturmują jego linie. Jednak dla dżunglerów i graczy wspierających CS występuje w różnych formach. Dżunglerzy przede wszystkim zwiększają swoją liczbę CS poprzez przechodzenie przez dżunglę i zabijanie potworów, zwiększając swoje CS tylko przez stwory, jeśli zdobędą trochę podczas gankowania sojusznika w alei.

Wspiera rozpoczyna grę, kupując przedmiot wsparcia, z których wszystkie oddziałują bezpośrednio na sposób gromadzenia CS. Ponieważ wspierający nie chcą odbierać CS swoim partnerom z linii, którzy wykorzystują stwory jako główny sposób na zdobywanie złota, wiele z tych przedmiotów nagradza graczy wspierających za zadawanie obrażeń wrogom i wieżyczkom. Inne przedmioty wspierające pozwalają graczom zabić stwora poniżej progu zdrowia, nagradzając go i pobliskiego sojusznika pełnym złotem i doświadczeniem, które zapewnia stworek.

Posiadanie wysokiego CS na końcu gry ostatecznie pokazuje, że gracze opanowali swoją specyficzną rolę. Chociaż CS nie jest najważniejszą statystyką, zapewniane przez nią korzyści w złocie mogą zmienić przebieg gry.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=631429f1a24b443dbea6e790506dc9c0&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Fwhat-is-cs-in-league-of-legends&c=16108497333728159599&mkt=fr-fr