Czy nagrody Amazon Prime Gaming dla LoL zakończą się w 2023 roku?


Nagrody Amazon Prime Gaming dla League of Legends były świetne dla graczy LoL, którzy otrzymywali darmowe nagrody dzięki członkostwu Prime, ale czy znikną w 2023 roku?

Amazon Prime Gaming oferuje comiesięczne nagrody graczom różnych gier, którzy połączyli swoje konta z członkostwem w Amazon Prime. Częścią tego programu były comiesięczne nagrody League of Legends oferowane przez firmę, które co miesiąc zapewniały darmowy wzrost RP, skórek, odłamków bohaterów, a nawet Mitycznej Esencji kwalifikującym się graczom.

Jednak obecny kalendarz kapsuł Prime Gaming kończy się po styczniu, czy znikną w 2023 roku?

Czy nagrody Amazon Prime Gaming kończą się w LoL?

Przez cały ostatni rok gracze League of Legends otrzymywali kapsuły Prime Gaming, które można odebrać za pośrednictwem strony internetowej Prime Gaming, łącząc swoje konto Riot Games z kontem Prime Gaming. Kapsuły te zawierały Patronów, Stałe Skórki, Odłamki Bohaterów i Mityczną Esencję.

Jednak ostatnia z tych miesięcznych kapsuł wygasa 27 stycznia, a kolejne kapsuły nie pojawiają się w harmonogramie Prime Gaming.

Fani League of Legends zauważyli to i przeszli na platformy społecznościowe, takie jak Reddit, aby wyrazić swoje rozczarowanie, że kontynuacja tego programu nie została jeszcze ogłoszona. Wydaje się mało prawdopodobne, aby Prime Gaming pozwolił odejść programowi nagród dla największej gry wideo na świecie, ale to sukces tego programu dla Prime Gaming zadecyduje, czy będzie kontynuowany.

Chociaż może to być mało prawdopodobne, bez ogłoszonej oficjalnej kontynuacji, zaangażowani fani powinni złagodzić swoje oczekiwania i przygotować się tak, jakby miało zostać całkowicie zamknięte.

Możliwe jest również, że Prime Gaming będzie kontynuował problem z nagrodami, ale zamknie program kapsułek. Wcześniej nagrodami Prime Gaming były pojedyncze skórki, a nie kapsuła z wieloma nagrodami. Chociaż program nagród kapsułek może zostać przerwany, możliwe, że nagrody będą kontynuowane, po prostu w innej formie.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63ae2497232f459697e819eddb0ba7fe&url=https%3A%2F%2Fwin.gg%2Fnews%2Fwill-amazon-prime-gaming-rewards-for-lol-end-in-2023%2F&c=1443793070954600332&mkt=fr-fr