Czy dostaniemy Barwy Tiffany & Co. w League of Legends?


Niedawno ujawnione zdjęcia pokazują nam, że możemy.

Zyra i Swain to dwaj bohaterowie, którzy mogą otrzymać Barwę w stylu Tiffany & Co.| © Riot Games

Mistrzostwa są tuż za rogiem i jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć, kto podniesie nowy Puchar Przywoływacza stworzony przez firmę jubilerską Tiffany & Co. Ale czy w League of Legends pojawi się więcej rzeczy związanych z Tiffany & Co.?

Według znanego przeciekacza Wielki Zły Niedźwiedźmożemy się spodziewać, że zobaczymy trochę Barwy Tiffany & Co. pojawiają się w naszej ukochanej grze komputerowej. Ponieważ współpraca Tiffany i Riot była… ujawnił, widzieliśmy odsłonięcie zupełnie nowego projektu Pucharu Przywoływacza. Ale ludzie oczekiwali czegoś więcej, ponieważ ostatnim razem Riot Games współpracowało z a luksusowa marka, mamy też kilka pasujących skórek. Tym razem jednak wygląda na to, że chromaty wystarczą.

Ale jeśli plotki są prawdziwe, które skórki otrzymają nową Barwę?

Linia skórek, na której skupiają się Barwy Tiffany & Co., to nic innego jak Kryształowa Róża Skórki. Dopasowanie, prawda? Obecnie tylko czterech bohaterów ma skórkę Kryształowej Róży w League of Legends — Janna, Zyra, Wieśniak, oraz Akszan. Jednak na Wild Rift bohaterowie Ezreal, Jarvan, Sona i Lux mają w kolekcji skórki.

Jak będą wyglądać nowe Barwy?

Na razie wszystko, co mamy, to kilka zdjęć z Big Bad Bear’s Świergot. Na zdjęciach widzimy trzech z czterech bohaterów ze skórką Kryształowej Róży oraz nowe Barwy inspirowane Tiffany & Co. Bohaterami z nowymi Barwami są nikt inny jak Akszan, Wieśniakoraz Zyra. Nie wiemy jednak dlaczego Janny tam nie ma z resztą mistrzów.

Jak widzimy, wszystkie nowe Barwy noszą Niebieski Tiffany® kolor, a po bliższym przyjrzeniu się można znaleźć inne znaki towarowe Tiffany & Co. Na przykład zarówno Akshan, jak i Swain noszą dobrze znaną broszkę „Bird on a Rock” z kryształem mającym wyraźny niebieski kolor, który znajdujemy na Kryształ kubka.

Jeśli Barwy mają wyjść, spodziewamy się, że zostaną wydane podczas Mistrzostw, ponieważ są one wyraźnie powiązane ze światami. To będzie ekscytujące zobaczyć, czy te Barwy w końcu trafią na serwery na żywo. Do tego czasu nie możemy się doczekać Mistrzostw Świata w League of Legends i uważać na nowe aktualizacje skórek.

Euronixy x Kanał Szczeliny
Kliknij mnie, aby uzyskać dobre oferty gier! | © Kanał szczelinowy

Źródło : https://riftfeed.gg/lol-news/will-we-get-tiffany-co-chromas-in-league-of-legends