Czas trwania twojego awansu rankingowego League of Legends zostanie w przyszłości skrócony.

Chcesz szybciej wspinać się w rankingach League of Legends? Riot planuje ułatwić graczom wspinanie się po rankingach. Odpowiedź głównego projektanta rozgrywki konkurencyjnej, Jordana „BarackProbamy” Checkmana, na wątek Reddita na temat obecnego stanu rankingów ligowych potwierdza, że ​​Riot stara się zmniejszyć liczbę gier potrzebnych do awansu na wyższy poziom.

Zbyt powolna wspinaczka

Wielu graczy skarży się, że osiągnięcie pożądanej rangi w grze zajmuje im dużo czasu.Czasami utkną i będą mieli problemy z postępem. Może to wynikać z sabotowania gier przez trolle lub żałobników lub po prostu z natury samego systemu rankingowego. Aby rozwiązać ten problem, Riot planuje zmniejszyć liczbę wymaganych gier, aby system rankingowy lepiej odzwierciedlał poziom umiejętności gracza.

Zmiany w toku

Jordan „BarackProbama” Checkman potwierdza, że ​​wprowadzane są zmiany, które pozwolą graczom szybciej przemieszczać się w górę i w dół rankingów. Chociaż nie podano żadnych konkretnych informacji, wskazuje to, że Riot ma krótko- i długoterminowe plany ulepszenia systemu rankingowego i lepszego pomiaru poziomu umiejętności graczy w meczach rankingowych.

Niecierpliwe oczekiwanie

Wielu graczy z niecierpliwością czeka na te zmiany, mając nadzieję, że będą mogli szybciej i łatwiej osiągnąć upragnioną rangę. Mecze rankingowe mogą być prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza dla graczy pełniących role drugoplanowe, których sukces zależy od kolegów z drużyny. Perspektywa szybszego awansu w rankingu jest więc dla nich dobrą wiadomością.

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie poziomu Pretendenta, sprawdź naszą listę najlepszych mistrzów LoL i nasz wybór nadchodzących skórek League of Legends – w końcu Mistrzostwa wkrótce się rozpoczną, więc dlaczego nie zainspirować się z IG lub T1 ?

Źródło: www.bing.com