Ćwierćfinały LoL Worlds: Prognozy naszych ekspertów


Dobrze się bawimy i sprawdzamy 8 najlepszych drużyn na Mistrzostwach. Kto przejdzie do półfinału? To są nasze przewidywania!

Spójrz tylko na tę tęsknotę w jego oczach. | © EDG/Riot Games

Mistrzostwa Świata 2021 to była dzika przejażdżka?. Zespoły z UE miały rozczarowujące przejazdy. LCK, który został uznany za „region jednego zespołu”, wzrósł, podczas gdy LPL spadł w ostatnich dniach fazy grupowej.

Faza grupowa zakończyła się wczoraj, co oznacza, że ​​przechodzimy do faza pucharowa Mistrzostw Świata, i pozostało tylko osiem drużyn. Jakie mamy prognozy na ćwierćfinały? Które drużyny zdołają znaleźć się w pierwszej 4?

Ćwierćfinał LoL Worlds 2021 1: T1 kontra Hanwha Life

Pierwszy ćwierćfinał jest pomiędzy T1 a Hanwha Life. Oba są zespołami LCK i dość często mierzą się ze sobą. Obie drużyny są niezwykle młode, prowadzone przez doświadczonych graczy – Fakera i Defta. Jest między nimi wiele podobieństw, ale patrząc na historię między nimi, wydaje się, że T1 ma przewagę w tym pojedynku.

T1 zdołało pokonać rosnącą Hanwha Life w regionalnych kwalifikacjach i wyglądało lepiej również w fazie grupowej, dlatego nasze przypuszczenia będą musiały opierać się na 3-krotnych mistrzach świata. Mają doświadczenie i umiejętności, aby dostać się do półfinału.

Wynik końcowy: T1 3 – 1 HLE

Ćwierćfinał LoL Worlds 2021 2: RNG kontra EDG

To klasyczny pojedynek dwóch organizacji e-sportowych OG. RNG zdołał odebrać trofeum MSI od DAMWON wcześniej tej wiosny, podczas gdy EDG podniosło letnie trofeum LPL. Obie drużyny mają w swoich oddziałach również siły weteranów z młodą krwią.

Sądząc po fazie grupowej i wynikach, faworyzujemy EDG. Chociaż ich występ w drugim tygodniu nie był tym, czego się spodziewaliśmy, ta drużyna ma niesamowite umiejętności i najlepszy duet z dolnej alei na tegorocznych Mistrzostwach Świata. Gra będzie bliska, ale ostatecznie EDG wyjdzie na prowadzenie.

Wynik końcowy: RNG 2 – 3 EDG.

Ćwierćfinał LoL Worlds 2021 3: DWG KIA kontra MAD Lions

To ekscytujący rewanż z fazy pucharowej MSI, gdzie MAD Lions zepchnęło DAMWON KIA do pięciu gier. To samo może się zdarzyć tutaj jeszcze raz, gdy MAD Lions w ostatnim dniu fazy grupowej osiągną granicę, aby zakwalifikować się do rundy pucharowej.

Ogólnie uważamy, że DAMWON przejdzie do półfinałów, aby zmierzyć się z T1. DAMWON nie przegrał ani jednego meczu i nawet się nie spocił. Duet Ghost i BeryL z dolnej linii jest ich słabym punktem, ale Khan jest zdeterminowany, aby w końcu wygrać trofeum przed wejściem do armii w 2022 roku.

Wynik końcowy: DWG KIA 3 – 1 MAD Lions

Ćwierćfinał LoL Worlds 2021 4: Gen.G kontra Cloud9

Finałowy ćwierćfinał odbędzie się między drugim rozstawieniem LCK a trzecim zespołem LCS. Nikt by nie pomyślał, że C9 może wyjść z grupy A, ale z trudnym FPX i świetnymi meczami drużyna zdobyła swoje miejsce w rundach pucharowych. Ostatnią nadzieją NA – jak zwykle – jest C9.

Gen.G jest uważany za najsłabszą drużynę LCK na tym wydarzeniu, ale jeśli Ruler i BDD zdołają utrzymać formę, będą w stanie stworzyć interesującą serię, ale uważamy, że C9 ma odpowiednie umiejętności, przesuwając serię do pięciu gier, a kiedy mówimy o sprzęgających się graczach, my nie mogę zapomnieć Perkz. Środkowy zawodnik będzie decydował o tym, czy C9 dotrze do półfinału.

Wynik końcowy: Gen.G 2 – 3 Chmura9

Więc masz to. Takie są nasze prognozy na ćwierćfinały Mistrzostw Świata 2021. Zgadzasz się, czy wybrałbyś inny zespół? Jeśli nauczyliśmy się jednej rzeczy z tej fazy grupowej, to tego, że wszystko jest możliwe.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Mistrzostwach Świata? Następnie sprawdź nasze Aktualizacje wyników i harmonogramu być na szczycie swojej wiedzy o światach.Source : https://www.earlygame.com/lol/worlds-quarterfinals-predictions/