Cosplayer League of Legends to Rift (dosłownie)


Rena_Angel to cosplayerka League of Legends, która bardzo poważnie traktuje swoje rzemiosło. Samozwańczy jako „nie z tego świata”, odtwarzali niejasne części Szczeliny z przedmiotów, które znaleźli w domu. Wydaje się, że nic nie jest poza stołem, a martwe przedmioty zajmują centralne miejsce w artystycznym gobelinie Reny.

Sześć lat temu Rena_Angel postanowiła całkowicie zmienić swoje ciało, aby stać się „najlepszym cosplayerem” i zrzucić 20% tkanki tłuszczowej, tworząc szczuplejszą ramę, na której można powiesić swoje dzieła sztuki League of Legends. Z całą powagą zmiana była dość imponująca, a pokazane poświęcenie rzuca się w oczy, gdy przyjrzymy się niektórym z ich prac:

Tutaj mamy Starszego Smoka, śpiącego mocno w dole, nie wiedzącego o jego zbliżającej się zagładzie. Dla niewtajemniczonych, którzy to czytają, cosplay znajduje się po lewej stronie obrazu. Aby stworzyć to piękno, Rena_Angel wzięła spodnie dresowe i przywiązała je do płaszcza odpowiednio na ogon i ciało, podczas gdy skrzydła zostały po prostu wykonane z tektury.

Cosplayer League of Legends przybija stworzenia z Rift: Porównanie przedstawiające mężczyznę z czerwoną torbą na głowie i nexus z League of Legends

Następny w ofercie cosplay to Nexus – ostateczny cel każdej drużyny na Rift i coś rzadko spotykanego odtworzonego przez fanów. Tym razem jest to podstawa stworzona z tektury, podczas gdy wygląd czerwonego kryształu uzyskuje się po prostu powlekając ich ludzką postać czerwoną plastikową torbą. Doskonałość.

Istnieje niezliczona ilość innych cosplayów Reny_Angel i zdecydowanie sugeruję, abyś wziął spójrz na ich kanał na Twitterze sprawdzić je wszystkie. Mimo że odtworzenia są niskobudżetowe, zaskakujące jest to, jak wiele z istoty obiektu jest uchwycone. Poziom kreatywności tutaj zawstydza mnie. Do każdego nowego wpisu dołączany jest poradnik, jak samodzielnie uzyskać wygląd.

Jeśli cała ta artystyczna chwała wprawiła cię w nastrój na grę w Summoners Rift, sprawdź bieżące zmiany w naszych notatkach o patchu 12.16 League of Legends, a może nawet dowiedz się, w jaki sposób bohaterowie League of Legends są wybierani na chibi TFT, jeśli chcesz trochę więcej słodyczy w swoim dniu.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6303d96a27a34b2aa21d89cf6c672449&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fleague-of-legends%2Fcosplay-nexus&c=4802521733051606722&mkt=fr-fr