CoreJJ wierzy, że NA może wygrać światy LoL pod jednym warunkiem


Jo „CoreJJ” Yong-in jest przekonany, że Ameryka Północna może wygrać League of Legends Mistrzostwa Świata pewnego dnia, mimo zmagań regionu na arenie międzynarodowej.

Gracz wspierający wierzy, że NA może dobrze radzić sobie na Mistrzostwach, jeśli drużyny z regionu ćwiczą tak ciężko, jak te z Korei Południowej i Chin.

„Nie wierzę, że nie ma zerowej szansy na wygranie Mistrzostw NA, poza wszystkimi niedogodnościami środowiskowymi, jakie możemy mieć”, powiedział CoreJJ w wywiadzie dla Korizon.

„Wierzę, że możemy wygrać Mistrzostwa, tylko z graczami, których mamy tutaj teraz… Musimy wprowadzić co najmniej 90 procent treningu, który gracze ze Wschodu wkładają w grę. To jest podstawa” – dodał.

CoreJJ wspomniał również, że infrastruktura w Ameryce Północnej znacznie się poprawiła pod względem równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, w wyniku czego uchroniła graczy przed wypaleniem. Gracz przyznał, że NA jest lepsze, jeśli chodzi o równoważenie pracy i życia, a on sam doświadczył podobnych problemów w Korei. „Wiem, jak wypalenia pojawiają się u graczy” – powiedział.

Ale według CoreJJ lepsza infrastruktura na niewiele się zda, jeśli zespół lub gracz „nie ma podstaw”.

CoreJJ przyznał również, że drużyny ze Wschodu grają częściej niż te z Zachodu, co jest głównym powodem ich dominacji na arenie międzynarodowej. „Dosłownie wciskają swoje ciało do gry, trzynaście, czternaście godzin dziennie” – powiedział.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=637211c625b149649f6b07bf1022d8c9&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Fcorejj-believes-na-can-win-worlds-under-one-condition&c=7147462066338577665&mkt=fr-fr