Konwergencja: Historia League of Legends – przedsprzedaż już dostępna!

Konwergencja: Historia League of Legends – przedsprzedaż już dostępna

Riot Forge i Double Stallion Games potwierdziły dzisiaj, że Konwergencja: Historia League of Legends jest już dostępna do zamówienia w przedsprzedaży. W komunikacie prasowym tytuł został opisany jako „platformówka akcji 2D dla jednego gracza, w której występuje Ekko, ulubiony bohater fanów kontrolujący czas”.

„Gracze będą eksplorować spektakularny świat Zaun jako ulubieniec fanów, Ekko, młody wynalazca z genialnym urządzeniem do manipulowania czasem” – kontynuuje. „Podążaj śladami Ekko, który odkrywa, że moc zmieniania czasu ma wiele konsekwencji. Łącznie ze stawaniem twarzą w twarz z mistrzami Ligi Legend Camille, Warwick i Jinx w serii wybuchowych bitew”.

Tytuł będzie dostępny w sprzedaży detalicznej w cenie 29,99 USD lub 39,99 USD za Cyfrową Edycję Deluxe. Do zgarnięcia jest również fizyczna Edycja Kolekcjonerska za 169,99 USD.

Data premiery

Konwergencja: Historia League of Legends będzie dostępna od 24 maja w Australii na platformach Windows PC przez Steam, GOG i Epic Games Store, a także na Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PS4, PS5 i Switch.

Linki partnerskie

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, co oznacza, że możemy zarobić niewielką prowizję, jeśli klikniesz i dokonasz zakupu. Stevivor jest niezależnym rynkiem zbytu, a na nasze dziennikarstwo w żaden sposób nie wpływa żaden reklamodawca ani inicjatywa komercyjna.

Źródło: Stevivor.