Co zrobić, jeśli masz niewydane żetony Czarodziejek Gwiazd League of Legends


Wydarzenie Czarodziejek Gwiazd League of Legends było pełne problemów; gracze nie otrzymywali nagród na czas, niektóre elementy fabuły nie chciały się rozwijać, a ze względu na wydłużenie misji zniknięcie żetonów Czarodziejek Gwiazd zaskoczyło wielu graczy. Co powinieneś zrobić, jeśli zgubiłeś niewydane żetony Czarodziejek Gwiazd?

Niektórzy ludzie oszczędzają żetony z tych wydarzeń do końca, aby mieć jeden wielki wybuch, otwierając kule na lewo i prawo i dobrze się bawić, niektórzy oszczędzają i oszczędzają, aby uzyskać prestiżową skórkę, której naprawdę chcą, a niektórzy po prostu zapominają są tam. Bez względu na powód, niektórzy gracze League of Legends stracili wszystkie swoje żetony Czarodziejek Gwiazd, gdy wydarzenie nagle się zakończyło.

Nie bój się jednak, ponieważ wsparcie Riot pojawiło się masowo i oferuje pomoc tym, którzy stracili nagrody. Tweet zespołu wsparcia brzmi:

„Tokeny Czarodziejek Gwiazd zostały wczoraj wyłączone w ramach przygotowań do premiery Stalowych Walkirii. Jeśli masz niewydane żetony Czarodziejek Gwiazd, prześlij zgłoszenie do 7 września do godziny 23:59 czasu polskiego, a pomożemy odblokować twoje nagrody!”

Link do przesłania zgłoszenia znajduje się tutaj. Chociaż Riot nie może zwrócić ci tokenów (ponieważ technicznie już nie istnieją), zespół wsparcia dąży do uzyskania rzeczywistych nagród dla graczy, którzy mogliby sobie na nie pozwolić.

Wraz z premierą skórki Stalowe Walkirie na horyzoncie, warto przyjrzeć się niedawnemu wzrostowi RP w League of Legends, a jeśli kiedykolwiek zadaliście sobie pytanie „Ile wydałem w League of Legends?” Masz szczęście, ponieważ ten przewodnik dokładnie podpowie, jak się dowiedzieć.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63090a4ee7c44040bcc10ef1d1ee601a&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fleague-of-legends%2Funspent-tokens&c=2735310660305291355&mkt=fr-fr