Co wiemy o nowym bohaterze LoL-a Zaun: data premiery, umiejętności, przecieki Arcane


Kolejny bohater League of Legends, nowy prowadzący z zanieczyszczonego bliźniaczego podmiejskiego miasta Runetera Zaun, jest w drodze – oto wszystko, co wiemy o najnowszej postaci LoL, która ma dołączyć do zespołu Summoner’s Rift na początku przyszłego roku.

Czy jesteś gotowy na „jazdę na błyskawicy” w przywoływaczu sezonu 12?

Riot Games w końcu podniosło wieko kolejnego bohatera League of Legends – przynajmniej zajawka na zaostrzenie apetytu ⁠— i wygląda jak skwierczące uwolnienie. Dawno minęły czasy fabuły Ruination, wraz z wydaniami tematycznymi, takimi jak Viego, Gwen i Akshan; przywitaj się teraz z nowymi postaciami Arcane.

Sto pięćdziesiąt osiem grywalnych bohaterów LoL, na razie znany tylko jako „Zaun ADC”, został niedawno przedstawiony w zwiastunie Netflixa Arcane, zanim Riot uchylił kilka drobnych szczegółów dotyczących nadchodzącego strzelca MOBA.

Oto wszystko, co wiemy o 158 bohaterze League of Legends, w tym przewidywana data premiery, wycieki wczesnych umiejętności, ich wygląd i nie tylko.

Gry o zamieszkach

Najnowszy ADC League przybędzie z Zaun, gdzie rozgrywa się nowa seria Netflix Arcane.

Kim jest nowy strzelec wyborowy Zaun?

W tej chwili niewiele wiadomo o nowym mistrzu LoL-a.

Głównym powodem tej tajemnicy jest pojawienie się postaci w zwiastunie Arcane Netflix tylko pokazuje, że są zamaskowani. Widzimy nowego mistrza w akcji; Skyboarding przez Zaun i walkę z siostrami Jinx i Vi za pomocą zielonych ataków elektrycznych.

Biorąc pod uwagę, że kultowe siostry mają kłopoty z podziemiem Zaun, prawdopodobnie ten nowy strzelec wyborowy jest wynajętym wojownikiem pracującym dla miejskich chembaronów.

Wiemy, że nowy strzelec LoL pochodzi z podziemi Zaun.
Gry o zamieszkach

Wiemy, że nowy strzelec LoL pochodzi z podziemi Zaun.

Zgodnie z niedawno ujawnionym planem bohaterów LoL, najnowsza postać League of Legends będzie się pochwalić sporymi dodatkami „błyskotliwej determinacji”. Co więcej, mogą ukrywać się bardziej pod maską niż na pierwszy rzut oka.

Dexerto oczekuje, że ta postać będzie miała podobną osobowość do Octane’a z Apex Legends. Zawsze będą chętni do odejścia i napędzani energią Zaun.

Plan rozwoju LoL dla Riot zawiera kilka zwiastunów dla strzelca z sezonu 12.
Gry o zamieszkach

Plan rozwoju LoL dla Riot zawiera kilka zwiastunów dla strzelca z sezonu 12.

Umiejętności nowego mistrza ligi

Nie ujawniono jeszcze oficjalnych umiejętności ADC Zaun. Twórcy Riot Games rzucili nam jednak okiem na kierunek, w którym pójdzie ta „wzmacniana” postać. Według najnowszych wiadomości Riot Mapa drogowa League of Legends, najnowszy strzelec wprowadzi na Summoner’s Rift „poczucie strzelanki”.

Sugeruje to wiele ataków z użyciem broni. Pojawią się też kreski (tak, wracamy do tego pociągu) i jakiś rodzaj superumiejętności, która eksploduje.

Nowy bohater League of Legends można zobaczyć w zwiastunie Arcane.
Gry o zamieszkach

W zwiastunie Arcane można zobaczyć nowego bohatera League of Legends biegającego po okolicy.

Mapa drogowa brzmi: „Nowy strzelec w dolnej alei League of Legends ładuje się i wspina się, by wreszcie dostać się na Summoner’s Rift.

„Chcieliśmy stworzyć kinetycznego strzelca, który jest zawsze w ruchu, pulsujący błyskotliwą determinacją. Mistrz, który gra w tempie karabinu maszynowego i wnosi do składu poczucie strzelanki.

„Chcieliśmy też zbadać bardziej unikalne koncepcje podstawowych ataków w League”.

Mapa drogowa uzupełniła przecieki o hype-up. „Dopalam się na samą myśl o tym. Jeśli ty też, przygotuj się na super nowego mistrza w przyszłym roku.

Zwiastun Netflix potwierdza, że ​​nowy ADC Zaun jest zdecydowanie strzelcem wyborowym.
Gry o zamieszkach

Zwiastun Netflix potwierdza, że ​​nowy ADC Zaun zdecydowanie pasuje do roli strzelca wyborowego.

Wyciekła data premiery Zaun ADC

Możemy zobaczyć nową gwiazdę mistrza Zaun w nadchodzącej serii Arcane Netflix, ale ich faktyczne przybycie Summoner’s Rift będzie niestety nieco dalej.

Według głównego producenta bohaterów Riot, Ryana „Reav3” Miralesa, nowa postać Runeterry miała pierwotnie zostać wydana pod koniec 2021 roku, aby powiązać z premierowym wydarzeniem Arcane, ale „zmiany rozwojowe” przesunęły ten czas do tyłu. Zmiany spowodują, że Riot „pozostanie wierny” swoim planom kosztem wydania w 2021 roku.

Z powodu tych poprawek w produkcji, Zaun ADC zostanie teraz wydany „na początku przyszłego roku”. Będzie to prawdopodobnie pierwsza garść łatek w sezonie 12.Source : https://www.dexerto.com/league-of-legends/everything-we-know-new-league-of-legends-zaun-champion-1665919/