Co wiadomo o K’Sante, w tym jego data premiery, rola LoL?


Riot Games ujawniło 162. mistrza League of Legends, K’Sante, który pochodzi z pustynnego regionu Shurimy.

League of Legends posiada ogromną listę bohaterów należących do określonych klas. W 2022 roku do świata Runeterry dodano pięć nowych postaci. Wraz z dodaniem Bel’Vetha i Nillah, klasa carry zyskała mnóstwo miłości. Ryan „Reav3” Mire ujawnił, że nadchodząca postać drażniona w najnowszym odcinku LoL Pls pojawi się w składzie czołgów.

Deweloper upuścił trzech bohaterów, którzy wkrótce dołączą do innych. Jednak K’Sante jest jedynym mistrzem wymienionym i wyszczególnionym podczas sesji.

Jaką rolę pełni K’Sante w League of Legends?

K’Sante ma być nowym czołgiem LoL na górnej alei.

Duma Nazumah, po raz pierwszy drażniona w Mapie drogowej bohaterów w kwietniu 2022 r., jest czołgiem o wysokich umiejętnościach w górnej alei. 162. postać pochodzi z niezbadanego regionu Shurimy, który zostanie wprowadzony w niedalekiej przyszłości.

Deweloper wciąż milczy na temat swojego zestawu, ale wskazówki sugerują, że będzie wystarczająco potężny, aby dać się ponieść emocjom. Jest wiele do wyciągnięcia wniosków z tego, co ujawnili twórcy, malując go jako wysoko wykwalifikowaną górną linię.

Jakie są umiejętności K’Sante?

K’Sante będzie potrafił przeplatać się z defensywy i ataku.

K’Sante jest orędownikiem mas walczących z potworami w Nazumah. Ten obszar zwany oazą zamieszkują ludzie, którzy walczą z gigantami ograniczającymi żywność i wodę. K’Sante staje się ich wybawcą i łowcą, wykorzystując unikalną broń o nazwie Ntofos.

K’Sante używa części zabitych potworów, aby stworzyć broń, która zmienia się między tarczą a ostrzem. Deweloper wyjaśnił, że ta broń jest wysoce zabójcza i może być używana defensywnie. Ale we właściwych rękach Ntofos może zostać rozbity w dowolnym momencie, aby „wybić z ciebie gówno”.

„Ntofos to ogromna, tępa broń, której można używać defensywnie. Ale w każdej chwili może je roztrzaskać, odsłaniając starannie wykonane ostrza, zdolne przebić każdego wroga w ciągu kilku sekund” – powiedział deweloper.

Ten konkretny czołg ma wysokie umiejętności i ma ogromny potencjał do przekształcenia meta. Gra jest obecnie naładowana solidnymi liniami czołgów, ale deweloper zasugerował, że K’Sante może być niemożliwym do zabicia czołgiem defensywnym, który może natychmiast zabić pokroju Teemo.

Jaka jest data premiery K’Sante w LoL-u?

Dokładna data premiery K’Sante nie została jeszcze ujawniona, ale może zostać dodany do LoL-a pod koniec 2022 roku. Gracze będą musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy, aby uruchomić potężnego bohatera w League of Legends.Źródło : https://win.gg/news/whats-known-about-ksante-including-his-release-date-lol-role/