Co oznacza Inting w League of Legends?


League of Legends żargon często może być kluczem do lepszego zrozumienia kolegów z drużyny. Kiedy gracze po raz pierwszy rozpoczynają swoje Liga Przygody, ich pierwszym zadaniem będzie zrozumienie mechaniki gry. Kiedy już to zniknie, będą musieli zapoznać się z żargonem, aby zwiększyć poziom komunikacji w zespole.

Niektóre z Ligowe terminologia może wydawać się znajoma graczom mającym doświadczenie w grach online, ale istnieje kilka oryginalnych zwrotów. Chociaż zawsze możesz poprosić swój zespół o rozwinięcie tego, co próbuje powiedzieć, szybkie wyszukiwanie w Google będzie często wyborem większości graczy, aby zachować twarz.

Jeśli ty lub ktoś inny z twojego zespołu został właśnie oskarżony o „Inting”, powinieneś wiedzieć, co to oznacza, zanim włączysz się do dyskusji.

Co to jest Inting? League of Legends?

„Inting” oznacza „celowe karmienie”, sytuację, w której gracze nadal biegną w kierunku wrogiej drużyny i wielokrotnie giną. Zwykle dzieje się tak, gdy dany gracz wdaje się w walkę z własną drużyną lub zdecyduje, że mecz jest już przegrany, więc przechodzi do „int”, aby jak najszybciej wyjść z gry.

Chociaż łatwo jest zidentyfikować gracza, który „inting”, termin ten jest również używany w inny sposób. Gracze mogą poprosić innych o zaprzestanie „intingu” po zaledwie jednym błędnym zagraniu, w wyniku którego zostaną zabici. W tym kontekście „inting” zastępuje po prostu zabicie w Liga.

„Inting” może być również użyty po podjęciu błędnej decyzji, w wyniku której wszyscy członkowie zespołu zostaną zabici. Po podjęciu decyzji o pokonaniu Barona Nashora i zmiażdżeniu przez wroga drużyna może określić sytuację jako „inting”, ponieważ ich decyzja w grze skłoniła ich do zabicia wrogiej drużyny pięciu zabójstw.

Co to jest miękkie Inting? League of Legends?

Miękkie „Inting” ma miejsce, gdy gracz rezygnuje z meczu, ale kontynuuje grę, aby zwrócić na siebie mniejszą uwagę i uniknąć raportów. Miękkie „inting” gracze zazwyczaj przestają komunikować się ze swoimi kolegami z drużyny i kontynuują hodowlę na liniach, dopóki mecz się nie skończy.

Kiedy gracze miękną „ints”, mogą być również częściowo z dala od klawiatury (AFK), oglądając lub czytając treści, aby zabić czas. Na pozór łagodny gracz „inting” może wyglądać zupełnie normalnie, ale po zaobserwowaniu większość graczy może zauważyć, że jest w smutku.

.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630a46c72cc845cf9a81da0c601fa13b&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Fwhat-does-inting-mean-in-league-of-legends&c=3588361494341384575&mkt=fr-fr