Co musisz wiedzieć o nowym bohaterze League of Legends Bruiser: Warwick


Tematem tego tygodnia jest Liga Legend, a konkretnie nowego mistrza Bruisera, Warwicka. Ten przewodnik zawiera niezbędne informacje, w tym jego konstrukcje przedmiotów, ulepszenia umiejętności i runy. Ten nowy bohater jest brutalem walczącym w zwarciu i może być używany na Baron Lane i Jungle. Baron ma wystarczającą wytrzymałość wbudowaną w swój zestaw umiejętności, co pozwala mu skutecznie radzić sobie. Warwick staje się jeszcze bardziej skuteczny, gdy poznaje swoją superumiejętność; to powoduje, że leci w kierunku celu. Jego druga umiejętność koncentruje się bardziej na utrzymywaniu Dżungli na ogonie wroga, szybko wyczerpując jego HP. Jesteśmy tutaj, aby przeanalizować wszystkie szczegóły tej zupełnie nowej postaci, abyś mógł doświadczyć satysfakcjonującej rozgrywki. Jeśli jednak wolisz pominąć grind i cieszyć się nagrodami w grze, weź to w swoje ręce Kupa śmiechu Konto Smerf i wejdź prosto w samo serce akcji. Powiedziawszy to, przejdźmy do drobniejszych szczegółów.

Warwicka

Warwick to potwór, który poluje na szare zaułki Zaun Crest; bolesne eksperymenty go przekształciły, a jego ciało połączyło się ze skomplikowanym systemem komór i pomp. Ta maszyna pompuje jego żyły chemicznie napędzaną wściekłością, aby pobudzić go do walki. Czai się w cieniu i wychodzi na światło dzienne, by powalić przestępców terroryzujących miasto. Przyciąga go krew, a jeśli upuścisz kroplę, już siedzi ci na ogonie. Bez wątpienia jest wspaniałym dodatkiem do każdego zespołu, więc skoro już o tym mowa, sprawdźmy, co musimy zrobić, aby go tam zabrać.

Budowa przedmiotu

Najpierw omówimy kompilację przedmiotu dla tego bohatera, więc przygotowaliśmy listę na początek.

●Boski Rozdrabniacz

● Ostrze Zniszczonego Króla

●Taniec Śmierci

● Anioł Stróż

● Kolczuga

● Platerowane stalowe nakładki lub gąsienice rtęci w Protobelt Enchant Alternatywne przedmioty

● Oblicze ducha

●Randuin’s Omen – Ta postać została zaprojektowana jako wytrzymały osiłek.

Dlatego zalecamy najpierw zbudować Divine Sunderer do obrony i ofensywy. Następnie, gdy już to omówisz, pospieszne Ostrze Zniszczonego Króla to kolejna doskonała opcja.

Polecane runy

Poniżej zebraliśmy listę run, które polecamy, aby ta konfiguracja była tak wyjątkowa, jak to tylko możliwe! Sprawdź je:

●Łowca – Wampiryzm

● Kula unieważniająca

●Pionier lub Łowca – Geniusz

Umiejętności Warwicka

Wieczny Głód – zadaje 12-46 dodatkowych obrażeń magicznych. Zadawane obrażenia różnią się w zależności od poziomu. Kiedy jego zdrowie jest poniżej 50%, leczy 100% obrażeń zadanych po złagodzeniu przez Wieczny Głód. Zwiększa się to do 250%, gdy jego zdrowie spadnie poniżej 25%.

Szczęki Bestii – Warwick rzuca się na cel i zaciska na nim szczęki. Zadaje od 70 do 131 obrażeń, w zależności od poziomu.

Krwawe polowanie – W trybie pasywnym Warwick może wyczuć wszystkich wrogich bohaterów na mapie, jeśli mają mniej niż 50% maksymalnego zdrowia (obrażenia zadane przez sojusznicze źródła). Następnie oznaczy ich Krwawymi Łowcami, dopóki ich zdrowie nie przekroczy 50%. Pojawi się widoczny ślad, który doprowadzi Warwicka do wrogów i zapewni mu dodatkową prędkość ruchu na tym szlaku. Podczas gdy w Aktywnej, Warwick wykryje najbliższego wrogiego bohatera i oznaczy go Krwawym Łowem przez osiem sekund.

Pierwotny Skowyt – ta umiejętność zapewnia graczowi redukcję obrażeń na 2,5 sekundy w trakcie działania. Można to ponownie rzucić po jednej sekundzie i zrobi to automatycznie. Jednakże, użyty w Recast, wycie oznacza koniec polowania, a wrogowie przebywający w pobliżu będą przez sekundę przepełnieni strachem, spowalniając ich o 90%.

Nieskończony przymus – Warwick skacze na ogromne odległości, skalując swoją prędkość ruchu i przygważdżając pierwszego bohatera, z którym się zetknie, podczas podtrzymywania przez 1,5 sekundy. W trakcie bitwy użyje tego ataku na tym konkretnym bohaterze trzy razy.

Dziękuje za przeczytanie!Źródło : https://gamingrespawn.com/featured/57872/what-you-need-to-know-about-the-league-of-legends-new-champion-bruiser-warwick/